Ev DekorasyonuVintage

Vintage Sandıklar İle Yaratıcı Dekorasyon FikirleriEski eşyaların dekorasyonda ki popülerliği giderek artıyor, bizde sizlere ilham verecek Vintage Sandıklar İle Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri ni tüm detayları ile nasıl kullanacağınızı anlatacağız. Aile büyüklerinden sizlere kalan anı dolu çeyiz sandıkları ve benzeri sandıkları, evinizin şık dekorasyonuna nasıl ekleyeceğinizi gelin hep beraber inceleyelim. Vintage sandıklar ev dekorasyonun da inanılmaz bir şıklık yaratıyor.

Vintage Sandıklar İle Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

İsterseniz antikacı veya eskici mağazalarından yaşanmışlığı olan gerçek bir vintage sandık alın, isterseniz de ailenizden kalma eski bir sandığı kullanın, her şekilde dekorasyonda nostaljik bir şıklık yakalayacaksınız. Tanınmış ünlü mobilya markalarının vintage tasarımları arasın da bu tarz sandıklar bulunuyor.

Ancak siz gerçek eski bir sandık kullanmak istiyorsanız iki seçeneğiniz var, antikacı veya eskici dükkanları, veya büyük annenizin çeyiz sandığı.Yeni moda süslü çeyiz sandıkları ile vintage havası yakalayamazsınız, size doğal ahşap veya deriden yapılmış valiz tarzı vintage sandıklar gerekiyor. Bir çok dekorasyonda eski çeyiz sandıkları nı orta sehpası olarak görüyoruz, yan sehpa veya üzerine şık aksesuarların yerleştiği köşe sehpası olarak da kullanılıyor. Oysa ki televizyon sehpasından dresuara kadar bir çok farklı amaç için sandıkları kullanabilirsiniz.vintage sandıktan dekor
vintage sandıktan dekor

Antreden salon veya oturma odasına, yatak odasından koridor veya çocuk odasına kadar her bölümde kullanabileceğiniz vintage sandıklar, dekorasyona nostaljik bir hava kazandıracaktır. Eski tarz sandıklar daha çok dekoratif amaçlı kullanıldıkları için, üzerine çok fazla aksesuar yerleştirmemenizi öneriyoruz.

Vintage Sandık İle Yaratıcı Dekorasyon

Kendi başına bir aksesuar olan vintage sandıklar için, üzerine yerleştireceğiniz bir kaç mumluk, resim çerçeveleri veya tek bir vazo çok uygun olacaktır. Çeyiz sandıkları için güzel bir fikir de antre veya koridorlar için, sandığın üst duvarına şık bir ayna veya tablo yerleştirerek dresuar havası vermeniz olacaktır. Doğal ahşap rengi veya eskitme boyalı bir sandık ile dekorasyonda odak noktası oluşturabilirsiniz.

Rengi ve dokusu ile dikkat çeken bu tarz bir sandık için fazla bir aksesuara gerek kalmayacaktır.Son yıllarda etkileyici dekorasyonlarda deri ve metal detaylı vintage sandık modelleri oldukça ilgi görüyor. Deri valizler, vintage sandık modelleri ve çeyiz sandıkları ile, şık sehpalar, üzerine minder yerleştirerek puf veya sedir olarak kullanabilirsiniz.

Bu konuda sizlere ilham verecek olan, daha önceden ele aldığımız Dekorasyonda Vintage Stil Nasıl Elde Edilir makalemizi incelemenizi öneririz.Çok zarif ve etkileyici örneklerle eski sandıkların dekorasyonda ne şekilde kullanılacağını anlatmaya çalıştık. Kendi zevkiniz ve seçtiğimiz örnekler sizlere farklı fikirler verecektir, inceleyerek ilham alabilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

3 thoughts on “Vintage Sandıklar İle Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close