AlışverişAydınlatma

3 Boyutlu Led Lamba Modelleri 2020

Modern ve dekoratif tarzları ile yaşam alanlarında farklılık yaratan birbirinden farklı 3 Boyutlu Led Lamba Modelleri 2018Son dönemin aydınlatma trendleri arasında sıra dışı tasarımları ile kullanıldıkları alanda farklılık yaratan 3 Boyutlu Led Lamba Modelleri yer alıyor. Özel tasarım 3D masa lambaları neredeyse hiç enerji harcamıyor, üstelik oldukça geniş bir kullanım alanına sahipler. Hafif ve dayanıklı malzemeden üretilen bu dekoratif aydınlatmalar oldukça ilgi çekici modellere sahip.

Oturma odası, yatak odası, çocuk ve genç odaları için ideal, aynı zamanda sevdikleriniz için şık bir hediye olabilir. Yazımızın devamında birbirinden farklı 3 Boyutlu Led Lamba Modelleri ve fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bulabilirsiniz.

3 Boyutlu Led Lamba Modelleri 2020

Led aydınlatmalar artık dekorasyon dünyasında çok önemli bir yere sahip. Az enerji tüketmeleri ve bir çok kalıba uyum sağlayabilmeleri led aydınlatmaların tercih edilmesinde önemli unsurlar. Kalıplaşmış aydınlatma modellerine kolayca uyum sağlaması ve daha uzun ömürlü olması günümüzde led teknolojisini vazgeçilmez bir konuma getirdi.

Üretim teknolojilerindeki dur durak bilmeyen yenilikler ve gelişmeler beraberinde bir çok farklı ve sıra dışı tasarımı ortaya çıkarıyor. 3 Boyutlu Led Lamba Modelleri dekorasyona giren yeni tasarımlardan yalnızca biri. plexiglass adı verilen bir malzemeye lazer kesim işlemi uygulanarak tasarlanan dekoratif 3D lambalar, oldukça hafif, kırılgan olmayan ve uzun ömürlü bir aydınlatma çeşidi.Uzaktan kumandaya sahip olan dekoratif led aydınlatmalar otomatik renk geçişleri yapabiliyor. Led lambalar 50.000 saat çalışma ömrüne sahiptir, yani uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilirler.

Dekoratif 3 Boyutlu led masa lambaları

Led lambalar hiç şüphe yok ki sıra dışı aydınlatma tasarımları, az enerji tüketimi ve kişiye özel olarak tasarlanabilmesi bu dekoratif tasarımlara olan ilgiyi arttırmış durumda. Kişiye özel olarak istediği renk ve modelde tasarlanabilen 3 boyutlu led lambalar aynı zamanda cazip fiyatları ile oldukça ilgi çekici tasarımlar.

3D led masa lambaları çocuk ve genç odaları içinde şık ve güvenli bir aydınlatma tasarımı diyebiliriz. Ortalama 12 volt gibi düşük bir enerji kullanmaları ve ısı yaymadıkları için herhangi bir tehlike yaratmıyorlar. İlk bakışta tasarımın üst kısmı cam görünümü verebilir ancak plexiglass adı verilen kırılgan olmayan bir malzemeden üretiliyorlar.

Tak çıkar değişebilir tasarım : Dekoratif 3 boyutlu led masa lambaları sabit bir tasarıma sahip değil, istenildiği zaman 3 boyutlu kısım farklı bir model ile değişebiliyor. Yüzlerce farklı model seçeneğine sahip, istediğiniz zaman kolayca farklı bir modeli tasarıma kolayca entegre edebilirsiniz. Evinizde, iş yerinizde yada sevdiklerinize hoş bir sürpriz olarak kullanabileceğiniz dekoratif 3 boyutlu led masa lambaları arasından seçtiğimiz modelleri galerimizde inceleyebilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


2 thoughts on “3 Boyutlu Led Lamba Modelleri 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close