AksesuarAydınlatma

English Home Fener ModelleriGeçmişten günümüze kullanılmaya devam edilen fenerler, her dönemde beğenilen ve tercih edilen bir araç olmuştur. Zamanla dekorasyon öğesi olarak yerini almaya başlamıştır. Evinizin her alanında kullanılabilir. Sofistike, modern, etnik, ahşap, oryantal ve minimalist türlerde tasarlanan dekoratif fener çeşitlerini, ortamın genel dekorasyonu içerisinde farklı objeler ile kombine edebilirsiniz. Makalemizde sizler için English Home mağazalarında bulabileceğiniz fener modellerini paylaşacağız.

English Home Fener Modelleri

Luxury fener modeli ışıltılı ve modern görüntüsüyle dikkat çekiyor. Salon dekorasyonunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve şık sonuçlar elde edebileceğiniz bir fener modeli. Konsolunuzda gönül rahatlığı ile kullanabilir. Şıklıktan vazgeçemeyenler ve modern çizgiden çıkmak istemeyenler için önerilebilir.

Luxury Fener Modeli
Luxury Fener Modeli

Abbie fener modeli daha bohem, etnik tarz sevenler için güzel bir seçenektir. Bu etkileyici fener modelini farklı tarzlarda kullanmakta mümkündür. Bohem esintilerden hoşlanan ancak cesaret edemeyenler bu fener ile aradığı etkiyi daha hafif bir şekilde evine katabilir.

Abbie Fener Modeli
Abbie Fener Modeli

Nature fener doğal görünümü ile dikkat çekiyor. Verandanızda yada kış bahçenizde kullanabileceğiniz güzel bir model. Çiftlik evi, dağ evi gibi dekorasyon stillerinde de kullanılabilir. Ferah ve doğal görüntüsü ile ortama uyum sağlar.English Home Nature Fener
English Home Nature Fener

Chris ledli fener tasarımı ve rengi ile dikkat çekicidir. Bahçe, veranda, balkon gibi alanlarda kullanılabilir. İç dekorasyonda da şık bir görüntü sağlayabilir.

English Home Chris Ledli Fener
English Home Chris Ledli Fener

Fancy fener bambu malzemeden yapılmıştır ve doğal bir görüntüye sahiptir. Doğallığı seven ve stilini bu yönde düzenleyenler için tercih edilebilir bir seçenektir.

English Home Fancy
English Home Fancy

Bambu, ahşap ve cam malzemelerden yapılmış bir fenerdir. Doğallıktan vazgeçemeyenler için farklı bir seçenektir. Bahçe, veranda, balkon ve kış bahçesi için güzel bir seçenektir. Bohem, rustik tarzı stillerde oldukça uyumlu olabilecek bir dekoratif öğedir.

English Home Shiny Fener
English Home Shiny Fener

Diğer fener modelleri için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close