Ev DekorasyonuNeoklasizm

Neoklasik İç Mekan TasarımlarıNeoklasik tarz iç mekan abartılı ancak dikkat çekici haliyle bilinir. Abartılı tavan güllerinden ve çarpıcı boiserielerden ortaya inanılmaz derecede cömert bir zarafet çıkıyor. Dekoratif tasarım öğeleri, görkemli dekoratif mobilya parçaları, devasa göz alıcı avizeler, mermer, doğal ahşap, zengin altın ve pirinç vurgulardan oluşan yüksek kaliteli malzemeler kullanılabilir. Bu da geniş bir ürün yelpazesi anlamına gelir. Örneklerdeki muhteşem sıcacık evlere göz atarken etkileyici yüksek tavanlı oturma odaları, eşsiz mutfaklar, büyük yemek odaları, kıskanılacak yatak odası tasarımları ve şık banyo konseptleri için de ilham kaynağı bulabilirsiniz.

Döşemeli Yemek Sandalyeleri

Altı döşemeli yemek sandalyesi ayaklı yemek masası ile nazikçe birleşiyor.

Döşemeli yemek sandalyeleri
Döşemeli yemek sandalyeleri

Eşsiz Mutfak Tasarımı

Yemek alanının arkasında bulunan beyaz mermer mutfak taşı, duvarın tüm yüksekliğini ve genişliğini dolduruyor. Eşsiz mutfak tasarımı, döşeme estetiğini minimalist bir şekilde tamamlıyor. Ahşap bir kesme tahtası ve kuru pampa otu konmuş cam vazo, soğuk beyaz mutfak tasarımına görsel bir sıcaklık getiriyor.

Mermer Mutfak
Mermer Mutfak

Terrazzo Karolar

Bu banyoda terrazzo karolardan bir desen patlaması oluşturulmuş. Duvar panelleri, modern ve bağımsız küvet, çağdaş görünümlü pirinç banyo musluğu etrafında klasik bir hava oluşturuyor.

Terrazzo karo
Terrazzo karo

Çarpıcı Bir Sehpa

Çarpıcı bir sehpa ve benzersiz tomurcuk vazo ile gözler yere çekiliyor.  Çift kişilik şezlong, koyu renk dekoratif bir şöminenin ve modern yarım küre sehpanın her iki yanında duruyor. Ahşap balıksırtı döşeme, ağırlıklı olarak beyaz dekor şeması için sıcak, doğal bir temel ton oluşturuyor.Çarpıcı bir sehpa
Çarpıcı bir sehpa

Mutfak Adası

Siyah mutfak adası, benzersiz bir karakteri minimalist beyaz bir mutfak tasarımına dönüştürür. Uzun pencereler, siyah cilalı taş ada tasarımına doğal ışık yayar. Monolotik taş ada bulunduğu ortamı farklı bir karaktere büründürüyor.

Monolitik taş ada
Monolitik taş ada

Asılı Yatak Tasarımı

Serbest biçimli duvar aynası odayı özgür ve dikkat çekici bir yatak odasına dönüştürüyor. Muhteşem ayna tasarımı, asılı yatak için benzersiz bir başlık olmuş. Odada bulunan dekoratif su ısıtıcısı, modaya uygun kemerli bağımsız bir gardırop için güzel bir fon oluşturuyor. Zarif kemerli gardırop tasarımı hem klasik hem de modern fikirleri tamamlıyor. Yatak odasının diğer açılardan görünümü için fotoğraf galerisine mutlaka göz atın.

Platform yatak
Asılı platform yatak

İç mekan tasarımlarının detayları için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close