Salon Dekorasyonu

2020 Modern Salon Dekorasyonuİster rahat bir oturma odası ya da geniş bir salon dekorasyonuna sahip olun, modern salon dekorasyonu düzenlemesini doğru bir şekilde düzenlemek sürecin önemli bir parçasıdır. Yetenekli iç mimarlar bulmak, alanı en üst düzeye çıkarmak ve salonunuzu güzelleştirmek için çeşitli yöntemleriniz olmalı.

2020 Modern Salon Dekorasyonu

Aksesuar

Aksesuarlar salon dekorunu  tanımlayabilir, yumuşaklık katabilir ve bu sıklıkla gözden kaçan renkler aksesuarlarla salonda sıcaklık sağlayabilir.

Modern Salon : Halılar

Halılarının serilmesi, salonunuzu veya oturma alanınızı güncellemenin en kolay yollarından biridir. Halılar sadece yumuşaklığı dekore katmakla kalmaz, aynı zamanda kullanım alanlarını tanımlamaya, renk veya desenle cesur bir ifade yapmaya ve bu dekoru bitirmeye yardımcı olabilirler.

Güzel bir yer döşemesi evin içini daha davetkar hissettirmeye yardımcı olabilir – hatta daha da fazlası. Sıcak kırmızı, bej ve açık kahverengi bir halı, bir çift kanepe, saksı bitkileri ve duvarda asılı tablolar, mekanı daha çekici kılmaktadır.

DAHA FAZLA: 11 Trend ve Rahat Salon Dekorasyonu 2020Modern Salon Dekoru: Renk ve Desenler

Renk ve desenle salonu  daha cesur gösterebilirsiniz. Bir alana enerji vermek ve misafirlere hazır hale getirmek için parlak renkler, desenler veya her ikisi ile  güzel tekstil ürünleri ve aksesuarlar kullanın. Parlak renkler, karanlık salonlar veya doymuş tonların gerçekten belirgin olduğu kapalı alanlarda  iyi çalışabilir.

Modern salon dekorasyonu: Rahatlık

Rahatlık faktörü ile salonu dekorunuzu yükseltin. Açık bir halı kaplı bir balkona çıkmak, çıplak ayaklar ile yere basmaktan daha iyidir. Yumuşak bir zemin, rahat yastıklar ve sandalyeler ve çiçekler ile tamamlanan salonlar rahat bir dekora sahip görünüyor.

Modern bir Salon: Nötr Renkler

Nötrleri evinizde her zaman kucaklayın. Kapalı alanlara doku eklemek için daha ince renkler veya desenlerle   kullanılabilir. Örneğin, koyu koltukları olan bir koltuk takımını yumuşak için nötr renklerde desenli bir halı kullanabilirsiniz.Nötr perdeler de her zaman alanı yumuşatmakta oldukça iyi bir seçimdir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

2 thoughts on “2020 Modern Salon Dekorasyonu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close