Tavan Dekorasyonu

İlham Veren 10 Tavan Dekorasyonu ModeliGünün fikirleri arasında tavan dekorasyonu modelleri var.Temel olarak ev dekorasyonu kattan tavana kadar uzanıyor.Tertemiz, şık, boyalı, Asma tavanlı, Endüstriyel, odunlarla rustik, geometrik veya modern stillerde olabilir.

Aydınlatmalar ile dekore edilmiş asma tavan modelleri 2020 yılında hala popüler tavanlar arasında olmaya devam ediyor.

Günümüzün en yetenekli iç mimarlar tarafından yapılan 10 tavan dekorunu sizde keşfedin .

Tavan tasarımları arasında kısa bir tur!

İlham Veren 10 Tavan Dekorasyonu Modeli

1 – Klasik Avize

Klasik olarak tasarlanmış parçalar içinde zarif süslemeler ve kalıplar gerçekten fark yaratabilir. Oda ortasında askıdaki bir aydınlatma  tavanınızı vurgulayarak odanın dekorasyonunu zenginleştirebilir.

ilham veren tavan dekorasyonları
ilham veren tavan dekorasyonları

2 – Rustik Tavan

Birçok evde, kirişler inşaat sırasında gizlenir, diğerlerinde ise görüş açısı vardır. Herhangi bir yere yadsınamaz bir rustik cazibe getiren dekoratif unsurları seviyoruz!

rustik tavan dekorasyonu 2020
rustik tavan dekorasyonu 2020

DAHA FAZLA: Tavanı Yüksek Göstermek İçin Dekorasyon İpuçları

3 – Beyaz Tavan

Doğal ışık almayan bir alanı aydınlatmanın en iyi yolu nedir? Beyazla boyamak. Ahşap bir zeminle birleştirilen basit bir tasarıma sahip beyaz tavan, oturma odalarınıza sıcak ve davetkâr bir atmosfer sunacaktır!

beyaz tavan dekorasyonu 2020
beyaz tavan dekorasyonu 2020

4 -Modern Asma Tavan

Modern oturma odası dekorunu herkes sever. Ve geometri, dokuyu ve perspektifi getirdiği için tavan geride kalmaz. Açık  tavan tasarımını bir araya getiren bir fikir! Asma bir tavan seçerseniz benzersiz bir derinlik ve dramatik gölge ve ışık efektleri elde edersiniz.

modern asma tavan modelleri 2020
modern asma tavan modelleri 2020

5 – Özel Tasarım

Gerdirme tavan tasarımı denilen bu tavanla, asma tavanda olduğu gibi benzer bir etki elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, bu türden bir tavan ile çok daha geniş seçenekleriniz var. Tavan yapım malzemelerini bu fotoğraftaki gibi aydınlatmak, mükemmel bir etki ile dağınık ışık oluşturmak için yararlanabilirsiniz.Sonuç olarak eğlenceli bir şekilde ve geometrik renkler ve dokularla oynayabilirsiniz .özel tasarım tavan dekorasyonları
özel tasarım tavan dekorasyonları

6 – Şık Avize

Aydınlatılmış mekanlar burada olduğu gibi odayı romantik bir mücevher haline getirir. Avize ve altın kalıplar gerçekten olağanüstü bir tavan tasarımı için etkileşime giriyor …

tavan dekorasyonları 2020
tavan dekorasyonları 2020

7 – Aydınlatma

Tavan tabii ki odaya uyum sağlamalıdır. Örneğin, bir mutfaktaki tavanın tasarımı aydınlatma içermeli ve mükemmel parlaklık arz etmelidir.

mutfak tavan dekorasyonu 2020
mutfak tavan dekorasyonu 2020

8 – Turkuaz Tavan

Mavi ve yeşil renklerini sever misiniz? Neden  tavanda keskin ve pırıl pırıl renklerde bir tasarım tercih etmiyorsunuz? Bu güzel banyo turkuaz renkleri ile harika görünüyor! Benzersiz ve özgün bir tavan dekorasyonu ile mükemmel bir banyoya dönüşmüştür!

banyo tavan dekorasyonu 2020
banyo tavan dekorasyonu 2020

9 – Endüstriyel Aydınlatma ile Tavan

İşte tavan için yine basit  ve şık bir tasarım! İç mekanınızda güzel bir tarz yaratmak için demirbaşlarınızın seçimine önem verin. Bu üç lamba, bu oturma odasının stiline mükemmel şekilde endüstriyel bir dokunuş getiriyor.

tavan dekorasyonu 2020
tavan dekorasyonu 2020

10 – Orijinal

Bu tavanla hem özgün hem de retro çıkıyoruz!

Tavan  tasarımınız için böyle bir dekor ister misin?

tavan dekorasyonu modelleri 2020
tavan dekorasyonu modelleri 2020


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close