Banyo DekorasyonuDuvar Dekorasyonu

Eternowall Duvar Kağıtları ile Daha Şık BanyolarDuvar kağıdı kullanımı ev dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir. Özel ve şık tasarımlarından dolayı ortamın havasını değiştirir. Bu sebepten dolayı evin her köşesinde kullanmak isteyebilirsiniz. Ancak banyo gibi su ve nemin olduğu alanlarda duvar kağıdı kullanımı zordur. Geçmişte bu imkansız bir şey olarak görülse de artık üretilen su geçirmez duvar kağıtları ile ıslak alanlarda da duvar kağıdı kullanmak mümkündür. Üstelik bu duvar kağıtları uzun dayanma süreleri ile tercih sebebi olmaktadırlar.

Eternowall Duvar Kağıtları
Eternowall Duvar Kağıtları

 

Banyo için duvar kağıdı seçerken, su tutmayan ve geçirmeyen, nemden etkilenmeyen, kolay temizlenen , bakteri barındırmayan özelliklere sahip olması önemlidir. Bu özelliklere sahip olurken diğer yandan da banyonuzun daha şık olmasını istiyorsanız, eternowall duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz dayanıklılık ve şıklığı yakalayarak harika bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Bu duvar kağıtlarının en önemli özelliği rutubet ve nem kokusunu önleyici olmasıdır. Özel dokusu sayesinde banyonuzda bu kokulardan kurtulabilirsiniz. Bilindiği gibi nemli ve buharlı alanlarda duvar kağıtları kabararak kötü bir görünüme neden olur. Eternowall duvar kağıtlarını ise uzun yıllar kabarma sorunu yaşamadan kullanabilirsiniz. Suya dayanıklı olması için özel olarak üretilen bu duvar kağıtları, oldukça estetik ve şık modellere sahiptir.Su geçirmez duvar kağıtları
Su geçirmez duvar kağıtları

Islak alanlar için özel olarak gerekli teknolojik özelliklerle üretilen Eternowall duvar kağıtlarını sorun yaşamadan yıllarca kullanırken, banyonuza kattığı şıklığın ve havanın keyfini sürebilirsiniz. Eternowall duvar kağıtları her zevke göre modeller ile üretilmektedir. Banyonuzun tarzına uygun modeli bulmanız oldukça kolaydır. Tarzınıza göre sportif bir tasarım seçebileceğiniz gibi, daha ağır ve geleneksel bir tasarımı da tercih edebilirsiniz. Çiçekli, geometrik desenli, duvar yada mermer deseni gibi pek çok seçeneği sahiptir. Bu seçenekleri stilinize en uygun şekilde kombinleyerek banyonuzda istediğiniz ambiyansı yakalayabilirsiniz.

Galerimizden eternowall duvar kağıtlarına göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close