Duvar Dekorasyonu

Fotoğraflarla Canlanan 20 Duvar Dekorasyonu

Size ilham vereceğini düşündüğümüz fotoğraflarla canlanan 20 duvar dekorasyonuÖzel bir dekorasyona sahip olmak için evinize size özel, iyi hissettiren kişisel detaylar ekleyebilirsiniz. Bu detaylar sayesinde eviniz daha sıcak, daha keyif verici bir stile sahip olabilir. Bunu yapmak için büyük paralar harcamanıza gerek yok, bir köşede sakladığınız fotoğraflarınız ile her alanda çok özel dekorlar oluşturabilirsiniz. Bu konuda size ilham vereceğini düşündüğümüz fotoğraflarla canlanan 20 duvar dekorasyonu yazımızda sizi bekliyor..

Evinizde küçük ve hesaplı dokunuşlarla büyük farklılıklar yaratarak stil kazandırmak için fotoğraflarınızı kullanabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle yaşadığınız güzel anları bir kutuda saklamak yerine dekorasyona dahil edebilirsiniz. Evinizde bu şekilde yapacağınız kişisel dekorasyonlar hem size mutluluk verecek, hemde evinize yeni bir hava ve tarz kazandıracaktır.Fotoğraflarla Canlanan 20 Duvar Dekorasyonu

Fotoğraflarla duvar dekorasyonu

  • Salon, yatak odası yada antre duvarları bu duvar dekorasyonu için ideal bölümlerdir. Çivileri çakmadan önce mutlaka bir kurşun kalemle çerçevelerin yerini belirlemenizi öneririz. Bu şekilde duvara en az şekilde zarar vermiş olacaksınız.
  • Fotoğraflarınızı duvara asarken simetrik olmasına özen göstermeyin, nasıl hoşunuza gidiyorsa o şekilde yerleştirin. Bu sayede daha dekoratif ve ilgi çekici bir görünüm yaratabilirsiniz. Çerçeveleri büyüklü küçüklü, yatay ve dikey olarak dağıtın. Çerçeveleri nasıl yerleştiği önemli değil, iş bitince ortaya çıkacak bütünlük önemli olan.
  • Çerçeve seçimi yaparken, duvar dekorasyonu hangi bölümde kullanılacaksa o alanın dekorasyon tarzını göz önünde bulundurun. Uyumlu renk ve tarzlara sahip çerçeveler ile mekanda bütünlük sağlayabilirsiniz. Aşağıda seçtiğimiz 20 duvar dekorasyonu size ilham verebilir, beğendiğiniz dekorları aynen kopyalayarak evinize tarz katabilirsiniz.

Fotoğraflarla Canlanan 20 Duvar DekorasyonuKelimeler

2 thoughts on “Fotoğraflarla Canlanan 20 Duvar Dekorasyonu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close