Kendin Yap

Varil ile Dekorasyon FikirleriVaril içecekleri saklamak için kullanılan bir kap. Ayrıca ev dekorasyonunda varilleri kullanmak çok etkili. Sizde varil ile dekorasyon fikirleri arasından en yaratıcı dekorasyonları yapabilirsiniz. Komidin veya sehpaların yerine kullanabilirsiniz. Şimdi çok trend ve her dekor ile harika uyum sağlıyor ve tabii ki  birkaç süsleme ve boya ile daha hoş oluyor.. En güzel şey, varilleri istediğiniz gibi özelleştirmenin mümkün olmasıdır – bu nedenle odanızla daha da birleştirerek uyumlu hale getirebilirsiniz. Odanızın içinde nasıl kullanabileceğinizi görmek ister misiniz? Okumaya devam edin!

Varil ile Dekorasyon Fikirleri

Eğer moda ve ilham verici markaları seviyorsanız ünlü markaların logolarını üstüne yazabilirsiniz. Chanel No 5 ve Tiffany gibi.İnternette en başarılı olanları ve farklı renkleri vardır. Aslında  daha yaratıcı ve güzel variller yapabilirsiniz.

Varil ile Dekorasyon Fikirleri
varil ile ev dekorasyon fikirleri 2020

DAHA FAZLA:  Vintage Sandıklar İle Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Pantone’nin 2020 trend renkleri nasıl ? Bu harika bir fikir! Bu renkler ile varilleri boyayıp üstüne farklı baskılar ve desenler yapabilirsiniz.varilleri boyayarak dekoratif aksesuar yapma
varilleri boyayarak dekoratif aksesuar yapma

Üstüne ne koyacağız? İşte bazı ipuçları! Bir saksı (yapay olabilir, neden olmasın?!), Mumlar, dekoratif şişe, resim çerçevesi, bazı parfümler, birçok minyatür aksesuar, bazı kitaplar, masa lambası vb koyarak odanızın görünümünde fark yaratabilirsiniz.

Varil ile Dekorasyon Fikirleri
variller ile yan masa

Başka bir yaratıcı fikir:   ayna! Bu seçeneklerden korkmadan yararlanın- fark yaratacak! Tıpkı yukarıdaki fotoğraflarda olduğu gibi, zaten bu resimlerden bolca ilham alabilirsiniz.

variller ile dekorasyon 2020
variller ile dekorasyon 2020
varil ile yaratıcı dekorasyonlar
varil ile yaratıcı dekorasyonlar


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close