EndüstriyelStil

Endüstriyel Çatı Katı Dekorasyonu

İşte Endüstriyel stili sevenler evleri için ilham kaynağı buluyor.Ev dekorasyonun da Endüstriyel tarz dünyanın en heyecan verici stillerinden biridir. Endüstriyel çatı katı dekorasyonu modelleri ile takipçilerimiz yeni dekorasyon projeleri için ilham kaynağı bulabilir. Bu sefer size kalbinizi çalacak 5 endüstriyel çatı katı göstereceğiz!

Endüstriyel Çatı Katı Dekorasyonu

Endüstriyel loft tarzı ev dekorasyonunda en popüler stiller arasında. Aşağıdaki  bu çarpıcı çatı katı dekoru, Endüstriiyel ve loft stili’nin birlikte harmanlanmasıyla inanılmaz bir dönüşüm geçirdi.

Bu harika çatı katı dekorasyonunda şık bir yan masa ve bitkiler gibi benzersiz ayrıntılarla dolu.

DAHA FAZLA: Tavan Arası Çatı Katı Dekorasyonu için 10 Fikir!Bu iki banyolu çatı katı, sadece birkaç değerli sanat eseri ve nadir buluna hatıra eşyaları ile bir dekorasyon cephanesi sunuyor. Yaşına ve statüsüne layık bir ev isteyen bir bekâr için oldukça eğlenceli bir dekorasyon örneği.Şık ve sofistike bir çatı katı.

Endüstriyel Çatı Katı

Bu çatı, eski depoların, fabrikaların ve çatı katı alanlarından kalma eşyaların ve parçaların dönüşümü ile daha popüler hale geldi. “Endüstriyel Şık” olarak bilinen stili mükemmel biçimde temsil eder . Ayrıca sade faydacı ve doğal ve temiz bir görünüme sahiptir.

Bu  fabrika , New York’ta 1400 metrekarelik bir çatı katı dairesi ile yenilenmiştir. Pek çok özgün ayrıntıya sahip bu daire  New York mimarisi ve İskandinav minimalistleri arasında  mükemmel bir dengedir.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close