AfrikaEv DekorasyonuFas Stili

Tribal Desenler İle Ev Dekorasyonu

Afrika'nın Savaşçı Ruhunu Evinize TaşıyınAfrika kendine has ve benzersiz bir tarza sahiptir. Hayatlarının her alanında bu fark açık bir şekilde ortadadır. Giyimden, yaşam tarzına, yemeklerden, yaşanan mekanlara…. Ev dekorasyonunda kullanılan öğelerde bu farklılıktan nasibini almıştır. Yaşanan doğal alanların etkisi ile Afrika ülkelerinin her birinin kendine has bir dekorasyon stili gelişmiştir. Oldukça eşsiz ve savaşçı…

Bu güzel dekorasyon stilinde kullanılan desenlerden birisi de tribal olarak geçer. Tribal desenler günümüzde çoğu kişinin kullandığı ve daha çok bohem, etnik kelimeleri ile yan yana kullanılan desenlerdir. Mutlaka bu tarz insanların kıyafetlerinde yada evlerinde karşımıza çıkmıştır. Tribal desenler aslında bir Afrika ülkesi olan Fas’ın savaşçı ruhunu da yansıtır. Bu yönüyle sizlere birazda Fas’da kullanılan harika tribal desenlerden örnekler vermeye çalışacağız. Afrika büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Her metre karede kendine has bir tribal desene rastlamak mümkündür. Zengin ve mükemmel bir desen hazinesidir, Afrika.

Dekorasyon Stiline Nasıl Dahil Edebilirsiniz?

Tribal desenleri dekoratif öğelerinizde, duvarlarınızda kullanarak evinize dahil edebilirsiniz. Tribal desenli yastıklar, duvar stickerları, tablolar, halılar, duvar süsleri kullanabilirsiniz. Böylece evinizi tamamen Afrika ve Fas mobilyaları ile donatmadan küçük dokunuşlar ile bu güzel desenlerin güzel enerjisini elde edebilirsiniz.

Bu güzel yastık desenlerini koltuklarınızda kullanarak harika bir Afrika esintisi yakalamak çok kolay.

Tribal Desenli Yastıklar
Tribal Desenli Yastıklar

Duvarlarınızda kullanabileceğiniz tribal desenli sticker, tablo ve panolar kullanabilirsiniz.Tribal desenli sticker
Tribal desenli sticker

Duvar tabakları duvar dekorasyonunda vazgeçilmez bir yere sahiptir. Bu tabakları tribal desenli modellerden seçebilirsiniz.

Tribal Desenli Duvar Tabakları
Tribal Desenli Duvar Tabakları

Tribal desene sahip çerçeveli resimler ve halılar ile stilinize renk katabilirsiniz.

Tribal Desenli Halılar
Tribal Desenli Halılar

Doğal ve sade ev dekorasyonunuza tribal desenler ile hareket katabilirsiniz.

Tribal Desenli Yastıklar
Tribal Desenli Yastıklar

Fotoğraf galerimize göz atarak diğer tribal desenlerin nasıl güzel dekoratif objelere ve öğelere dönüştüğünü görebilirsiniz. Ev dekorasyonunuz için ufak dokunuşlar ile harika çözümler üretebilirsiniz. Sizlere ilham olması dileğiyle.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close