Balkon DekorasyonuDuvar Dekorasyonu

Balkon Duvarlarınız Boş Kalmasın

Balkon Duvar DekorasyonuBalkonların ülkemizde yeri ayrıdır. Özellikle apartmanlarda yaşayan insanlar için balkon nefes alınacak, güzel zaman geçirilecek yerlerdir. Özellikle yaz ve bahar akşamlarında sohbet etmek yada kafa dinlemek için, çay keyfi yapmak için kullandığımız balkonların dekorasyonu zaman içinde önemsenmeye başlanmıştır.

Bu yaşam alanlarını ferah ve konforlu olması için balkonun büyüklüğüne göre düzenlemeler yapılarak daha gözalıcı ve rahat bir hale getirilmek istenir. Bu noktada balkonunuzun duvarını da dekorasyona dahil etmek daha güzel bir hava yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Kimi yerlerde bütün yazı balkonda geçiren ailelerin olduğunu düşünürsek, bu çabanın aslında boş olmadığını görebilirsiniz. Bu sebeple sizlere birbirinden eğlenceli ve hoş balkon duvar dekorasyonu için öneriler hazırladık.

Çiçeklerle Dolu Bir Duvar Düzenleyin.

Balkonunuz gömme balkon ise uygun olan bir tarafına raflar yerleştirerek çiçek saksıları ile donatabilirsiniz. Renkli, ferah bir görüntü elde ederek, mis gibi balkonunuzda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Raflar ahşap, metal gibi malzemelerden olabileceği gibi duvara asılabilen saksılar ile de bu fikri uygulayabilirsiniz.

Çiçeklerle dolu balkon duvarı
Çiçeklerle dolu balkon duvarı

Tablolarla Süslenmiş Modern Bir Balkon.

Sevdiğiniz tarzda tablolar yada çerçeveler ile balkon duvarınızı dekore edebilir. keyifli bir koltuk ve kahve sehpası ile bütünlük sağlayabilirsiniz. Şık ve modern görünümlü bir balkona sahip olabilirsiniz. Çerçeveler için seçeceğiniz fotoğraflar ile stilinizi biraz daha farklılaştırmanız mümkün. Popart, bohem yada aile üyelerinizden oluşan fotoğraf  ve resimler…  Tercih edeceğiniz resim ve fotoğraflar tarzınızı yansıtacak ve balkonunuzun görünümünü değiştirecektir.Tablolarla Süslenmiş Modern Bir Balkon
Tablolarla Süslenmiş Modern Bir Balkon

Kasalarla Dekoratif Saksılıklar.

Kendin yap projelerini seven birisi iseniz tam size göre bir fikrimiz var. Ahşap kasalar ile çiçeklerinizi yada dekoratif aksesuarlarınızı yerleştirebileceğiniz harika bir alan tasarlayabilirsiniz. Duvara monte edeceğiniz küçük boy kasaları boyarak, bu rengarenk kasalara mis kokulu çiçeklerinizi, beğendiğiniz dekoratif aksesuarlarınızı koyabilirsiniz. Görenlerin hoşuna gidecek, fark yaratacak bir alanınız olacaktır.

Kasalarla Dekoratif Saksılıklar
Kasalarla Dekoratif Saksılıklar

Balkon duvarınızı için daha birçok fikrimiz var. Galerimizden diğer fikirlere göz atabilir, size en yakın geleni tercih edebilirsiniz. Belki sizler için ilham olarak daha güzel fikirlerin ortaya çıkmasına vesile oluruz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close