İskandinav

İskandinav bebek odası modelleri 2020

İskandinav bebek odası modelleri ile beyazın masumiyeti...Söz konusu hangi oda olursa olsun,İskandinav tarzı dekorasyon, modern iç mekanlarda büyük bir yankı oluşturuyor. İskandinav bebek odası dekorasyonları minimalizm’den etkilenerek, parlaklığını ve sıcaklığını, genellikle tasarım bir ahşap mobilyadaki bir dokunuşla getiriyor. Oturma odasında veya mutfakta olduğu gibi, İskandinav tarzı bebek odası modelleri çok sayıda ebeveyni baştan çıkarır.

iskandinav bebek odası modelleri 2020 tasarımlarında gereksiz alanların olmasını sınırlarken, çocuğun odasında bir huzur atmosferi yaratmaya çalışır. Genel olarak tamamen beyaz, ahşap parke zemin üzerinde, a  İskandinav tarzına özgü bir tasarım dokunuşu eşliğinde özenle seçilmiş ahşap mobilyalardan oluşmaktadır. Optimize edilmiş alan böylece çocuğun yaratıcılığı ve hareketine, nesnelerin bolluğu tarafından kirletilmeden geri yüklenir.

İskandinav bebek odası modelleri 2020

Pastel renkler, çocuk için yatıştırıcı ve güven veren, beyaz çoğunluk ve tertemiz monotonluğun yanı sıra retro mobilyalarda bulunan ve doğal bir sıcaklık getiren bazı deri dokunuşlar dekora eşlik ediyor. İskandinav kültüründe çok popüler olan ahşap oyuncaklar, ormanlarla yakından bağlantılı ve ebeveyn ekolojik yaklaşımına katılan bir İskandinav ruhunun parçasıdır.iskandinav bebek odası modelleri 2020
iskandinav bebek odası modelleri 2020

Ayrıca Bakınız: Kız Bebek Odası 28 Yaratıcı Dekorasyon İpucu

İskandinav bebek yatak odası tasarımlarında tertemiz beyaz ve ahşap ile ilham dolu resimler aşağıdaki galerimizde sizleri bekliyor.

Minimalist tasarım fakat dekoru İskandinav tarzı olan bebek odası modelleri 2020 yıllarında çok trend oluyor.

iskandinav bebek odaları 2020
iskandinav bebek odaları 2020

İskandinav kız bebek odası modelleri daha çok pastel toz pembe ile dekore edilmektedir.

İskandinav bebek odası modelleri 2020 / GaleriKelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close