Ev Tekstili

Stor Perde Modelleri 2018

Stor perde modelleri 2018 yılında desenli ve tül çeşitleri her odaya uygun çeşitlilik sunuyor. Stor  perdeler mekanik perdeler arasındadır. Bu perde çeşitleri rulo etrafında sarılmıştır ve yanda bulunan ipiyle aşağı yukarı indirilen bir mekanızması vardır. Perde bu şekilde istediğiniz kadar açılır ve kapanabilir. Bu perde çeşitlerinin kumaşları rulo etrafında sarılmıştır ve yanda bulunan zinciriyle aşağı yukarı indirilen bir mekanızması vardır. Türkiye de en popüler olan  perde sistemidir.  Genellikle kumaşı polyester ve keten karışımıdır. Bu nedenle dayanıklılık açısından ve temizlik açısından daha kullanışlıdır. Stor perdelerin kullanımı kolay ve pratiktir.

Stor Perde Modelleri 2018 ve Fiyatları

Stor perde modelleri temizliği ve kullanımı açısından da kadınlara büyük bir rahatlık sunar. Kullanılmadıkları zaman rulo halinde kapalı durduklarından uzun süre kirlenmezler. Kirlendikleri zaman da, ılık su ile nemlendirilmiş mikrofiber bir bez ile kolayca silinebilir. Çok lekeli olanlarda sabunlu su yeterli olacaktır. İsterseniz yerinden çıkarmadan da perdeyi açıp kapayarak silebilirsiniz. 2018 Stor perde modellerinin ölçüleri genelde standart olarak 200 cm enindedir.Genelde tüm camların boyutları buna uygundur ve evinizin her odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.Eğer daha geniş ve büyük camlarınız varsa  özel sipariş vererek yaptırmak daha doğrudur. Stor perde modelleri, şık görünümü ve fonksiyonel kullanımı ile evinizin görünümünü daha modern ve güzel yapacaktır.

Ayrıca Bakınız: 2018 Taç Perde Modelleri

En Kaliteli Stor Perde Modelleri ve En Uygun Fiyatlar

En kaliteli ve uygun fiyatlı stor perde modelleri 2018 Taç perdelerinde bulabilirsiniz. Aslında farklı ve birbirinden güzel stor perde modelleri bir çok markada online satışı yapılmakta. İnternetten aldığınız stor perde modeli fiyatları, bütçenizi zorlamaz ama seçtiğiniz marka kalite açısından çok önemlidir.En güvenilir stor perde markaları, Taç, Brillant gibi sektörün lideri olanlardır. Stor perdeler kolayca camlarınıza monte edilip şık bir tarz sağlarlar.

Stor perde modelleri  desenli, Jakarlı, Baskılı, Simli Polyester, Simli Pastel, Sedefli, Yarı Karartma, Karartma, Tül Stor Perde gibi pek çok seçeneği ile bulunabilir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Renkli ve desenli koltuk döşemeleri 2018 başlıklı makalemizde desenli koltuk döşemeleri, koltuk döşeme fikirleri ve koltuk döşemeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close