Ev Tekstili

Elart Nevresim TakımlarıNevresim takımları günlük hayatta sık kullandığımız ev tekstili ürünleridir. Bütün geceyi içinde geçirdiğimiz bu takımların bize hitap eden ve içimizi açan modellerde olması önemlidir. İçimizi karartan, sağlıksız kumaşlardan üretilmiş nevresim takımları ruhsal olarak içimizi sıkarken uzun vadede bedenen sorunlar yaşamamıza da sebep olabilir. Sizlere severek kullanılan kaliteli kumaşlardan üretilen ve tasarımlarıyla ön plana çıkan Elart Nevresim Takımlarından örnekler sunarak ilham olabilmeyi umuyoruz. Elart Nevresim Takımları kanserojen ve alerjenik maddeler içermez. Cildi tahriş etmez ve insan sağlığına zarar vermez. Ayrıca akmazlık testleri yapılmıştır ve üründe renk akma problemi ile karşılaşılmaz. Bu detayları da verdikten sonra modellere bakmaya ne dersiniz?

Elsa Mürdüm Nevresim Takımı

İsmiyle bile dikkatleri üzerine çeken bir takım. Desen sevmeyenler için rengiyle ve tasarımıyla ön palana çıkan harika bir nevresim takımı.

NEVRESİM TAKIMI ELSA MÜRDÜM
NEVRESİM TAKIMI ELSA MÜRDÜM

Vega Çift Kişilik Nevresim Takımı

Geometrik ve çizgi detaylardan oluşan nevresim takımı uyumlu ton geçişleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Farklı renk seçenekleri de bulunan ürün %100 pamuktan üretilmiştir.

NEVRESİM TAKIMI VEGA YEŞİL ÇİFT KİŞİLİK
NEVRESİM TAKIMI VEGA YEŞİL ÇİFT KİŞİLİK

Firuze Nevresim Takımı

Dantelli ve daha ağır modellerden hoşlanan için harika bir model.

NEVRESİM TAKIMI FİRUZE LACİVERT
NEVRESİM TAKIMI FİRUZE LACİVERT

Forest Mavi Nevresim Takımı

Orman desenlerinden vazgeçemeyenler için mavi tonlarıyla Forest Nevresim Takımı.NEVRESİM TAKIMI FOREST MAVİ ÇİFT KİŞİLİK
NEVRESİM TAKIMI FOREST MAVİ ÇİFT KİŞİLİK

Raven Nevresim Takımı

Raven nevresim takımı sarının enerjisi ile güne başlamamızı sağlar. Çizgiler ve çiçek desenleri ile bezenmiş harika bir seçenek.

NEVRESİM TAKIMI RAVEN ÇİFT KİŞİLİK
NEVRESİM TAKIMI RAVEN ÇİFT KİŞİLİK

Merry Nevresim Takımı

Merry nevresim takımı zarif deseni ile ön plana çıkıyor. Beyaz üzerinde kırmızı ve yeşilin doğal bir desende buluşması bu kadar zarif olabilirdi.

merry nevresim takımı
merry nevresim takımı

Fotoğraf galerimizden tüm Elart Nevresim Takımı modellerini görebilir, inceleyebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close