Ev DekorasyonuOturma OdasıSalon Dekorasyonu

Mavi Kadife Kanepe ile Harika OdalarOturma odası yada salonunuzu sade ancak lüks göstermek için harika bir seçeneğiniz var. Mavi kadife kanepeler kumaşın dokusu ve görüntüsünden dolayı kullandığınız alanı bir anda lüks bir havaya sokar. Dokusu, ışığın kumaş üzerindeki etkisi ve parlaması gibi etkenler bu kanepeleri dikkat çekici hale getirir. Karamsar bir koyu maviden cesur bir parlak maviye, mavi kadife bir kanepe ile bir oturma odasını şekillendirmenin birçok yolu vardır. Eğer biraz cesursanız bu kanepeleri mavi duvarla eşleştirebilirsiniz. Ancak henüz o kadar cesaretiniz yoksa beyaz, gri gibi tonlarla kullanabilirsiniz. Makalemizde birbirinden hoş 10 farklı kullanımı sizlerle paylaşacağız.

Altın Sehpa ile Mavi Kadife Kanepe

Altın tonlarında seçilmiş bir sehpa ile mavi kadife kanepe güzel bir uyum yakalar. Mavi kanepenizi beyaz koltuklar ve gri bir halı ile birlikte kullanabilirsiniz. Oldukça ferah görünüyor.

Altın sehpa ile mavi kadife kanepe
Altın sehpa ile mavi kadife kanepe

Galeri Duvarı ile Mavi Kadife Kanepe

Salonunuzun galeri duvarına yanaştırabileceğiniz parlak kanepeniz bir yıldız gibi parlayacaktır. Kapitone detayları ile oldukça hoş bir tarzı var.

Galeri Duvarı ve mavi kanepe
Galeri Duvarı ve mavi kanepe

Geometrik Halı ile Kombin

Geometrik siyah beyaz bir halı ile mavi kadife kanepeniz harika bir kombin oluşturacak. Altın detayları olan beyaz mobilyalar ile destekleyerek ferah ve lüks bir görünüm kazanabilirsiniz. Birazda feminen bir havası var sanki.Geometrik Halı
Geometrik Halı

Altın Sehpa ile Havalı Bir Tasarım

Altın sehpa ve mermer duvarlı harika bir kombinasyon. Duvarın havası koltuk ile oldukça uyumlu olmuş. Kullanılan renklerin birbiri ile uyumu ve altın tonlarındaki detaylar ile oldukça havalı ve şık bir tasarım.

Mavi Kadife Köşe Koltuğu
Mavi Kadife Köşe Koltuğu

Krem Halı ile Mavi Kadife Koltuk

Açık krem tonunda halı ve beyaz minderli koltuk ile oldukça güzel bir bütünlük oluşturulabilir. Kitaplardaki mavi detaylaı gördünüz mü? Hoş bir dokunuş olmuş.

Krem rengi halı ile mavi kanepe
Krem rengi halı ile mavi kanepe

İskandinav Oturma Odası

İskandinav tarzda seçilmiş halı ve sandalyeler ile harika bir oturma odası. Koyu mavi koltuk son derece hoş bir görüntü sağlıyor.

İskandinav oturma odası
İskandinav oturma odası

Fotoğraf galerimizden diğer tasarım örneklerine bakabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close