Oturma OdasıSalon Dekorasyonu

Bellona’dan Konforlu Oturma GruplarıBellona birbirinden kullanışlı ve stil sahibi kanepeler, koltuk takımları, berjerler, kitaplıklar, TV ünitelerinin yanı sıra, odanın asıl karakterini belirleyen odak noktası oturma gruplarını da büyük bir zevkle tasarlayarak üretir. Bu oturma gruplarını evinizde kullanarak istediğiniz stili daha kolay elde edebilirsiniz. Her tarza uygun ve konforlu oturma gruplarını sizler için toparladık.

Henry Oturma Grubu

Oturma odanıza uygun olabilecek rahat bir oturma grubu olan henry oturma grubu yatak olabilen kanepeleri ve yüksek ayak tasarımı ile dikkat çekiyor. Kolay temizlik imkanı sunan bu takımda kullanılan renklerde oldukça hoş ve modern görünüyor.

Henry Oturma Grubu
Henry Oturma Grubu

Ruby Oturma Grubu

Ruby Oturma Grubu, sıcak renkleri ile dikkat çeken bir oturma grubu olarak karşımıza çıkıyor.  Eğer sıcacık bir oturma odası dekore etmeyi istiyorsanız ve hayal ediyorsanız Ruby oturma grubu güzel bir seçenek olacaktır. Şıklığının yanı sıra konforlu görüntüsü ile dikkatleri hemen üzerine çekiyor ve size bu güzelliğin keyfini sürmek kalıyor.

Ruby Oturma Grubu
Ruby Oturma Grubu

Erica Oturma Grubu

Modern ve konforlu bir oturma grubu arayanlar için ferahlatıcı renk seçeneğiyle Erica Oturma Grubu oldukça uygun bir model olacaktır.Erica Oturma Grubu
Erica Oturma Grubu

Cozy Oturma Grubu

Mekanınızda modern bir hava yaratmayı arzu ediyorsanız Cozy S oturma grubunu tercih edebilirsiniz. Rahat ve konforlu bir takım olan Cozy size salaş ve rahat olurken bile şık olunacağını kanıtlıyor. Rahatlığından vazgeçemeyenler için önerebileceğimiz bir tasarım olan Cozy oturma Grubu, ismi gibi cozy stilden hoşlananlar için üretilmiş gibi duruyor.

Cozy S Oturma Grubu
Cozy S Oturma Grubu

Velda Oturma Grubu

Velda oturma grubu, etkileyici gri tonlarına sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Diğer renk seçeneklerinde grinin daha aktif kullanıldığı tasarımlarına göz atabilirsiniz. Modern ve etkileyici bir oturma grubu arayanlar için oldukça uygun bir tasarıma sahip.

Velda Oturma Grubu
Velda Oturma Grubu

Fotoğraf galerimize göz atarak diğer Bellona oturma gruplarını görebilirsiniz. Oldukça güzel ve konforlu modelleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close