FeminenYatak Odası Dekorasyonu

Kadınsı Yatak Odası SevenlereFeminen çizgiden asla vazgeçmem diyen kadınlar için harika yatak odası önerileri makalemizde… Birbirinden kadınsı ve hoş yatak odası modelleri size ilham olacaktır.

Pembe Yatak Başı ve Çiçekler

Pembenin tatlı bir tonu tercih edilerek yapılan yatak başı ve çiçekler oldukça feminen ve kadınsı bir etki yaratmaya yetiyor. Battaniye ile etki artırılarak sıcacık ve kadınsı bir yatak odası ortaya çıkıyor.

Pembe Tepeli Başlık
Pembe Tepeli Başlık

Çiçek Vurgular

Duvarda bulunan çiçek kabartmaları odanın havasını tek başına bile feminen hale getirmeye yeter. Çiçekli nevresim takımı ile desteklemek yetmişte artmış bile…

çiçek vurgular
çiçek vurgular

Pembe Yatak Sandalyesi

Oturup günün yorgunluğunu atabileceğiniz sandalyenizi pembe tonlarda seçerek feminen çizginizi koruyabilirsiniz.

Pembe Yatak Sandalyesi
Pembe Yatak Sandalyesi

Pembe Battaniye

Bembeyaz bir yatak odası ve pembe battaniye… Oldukça sade ve saf bir görüntü yakalanmış. Perdelerin açık bir pembe tonunda seçilmesi ve battaniye oldukça feminen ve masum görünüyor.

Pembe Battaniye
Pembe Battaniye

Kristal Avize

Kristal her zaman kadınsı olmuştur. Bayanların çoğunun sevdiği kristal avize bu yatak odasının yıldız parçası olarak parlıyor.

Kristal avize
Kristal avize

Vintage Komodin

Eski bir komodini yatak odanıza dahil ederek feminen çizginizi daha güçlü hale getirebilirsiniz.eski komidin
eski komidin

Çiçekli Duvar Dekoru

Kadınlar çiçekli olan her şeyi sevebilir, bu yüzden feminen kabul edilen çiçekleri duvarınızda kabartmalı yada duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.

Çiçekli Duvar Dekoru
Çiçekli Duvar Dekoru

Altın Ayna

Altın tonları feminen stilde harika bir uyum sağlar. Bu ayna olduğu yerde harika durmuş ve doğru bir seçim olduğu ortada.

Altın Ayna
Altın Ayna

Kiraz Çiçeği Yastıklar

Çiçekler feminen stilin vazgeçilmezidir. Yapay çiçek, canlı çiçek kullanabileceğiniz gibi, nevresim, perde gibi ev tekstili ürünlerinde de tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha ferah görünümlü bir yatak odasına sahip olursunuz. Çiçekler beyaz, krem gibi soft renkler ile ortaya çıkacak ve harika bir atmosfer oluşturacaktır.  Buna hangi kadın hayır diyebilir ki?

Kiraz Çiçeği Yastıklar
Kiraz Çiçeği Yastıklar

Fotoğraf galerimize göz atarak birbirinden feminen yatak odası dekorasyonlarından ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close