Duvar Dekorasyonu

En İyi Nötr Duvar Boya Renkleri

En İyi Nötr Duvar Boya Renkleri Klavuzunuz (Beyaz Olmaz!)Nötr duvar boya renkleri ev dekorunuzu harika gösterir.Duvarları beyaz bir renk seçerek boyamakla ilgili ise söylenecek bir çok şey var – berrak, temiz ve tamamen boş bir palet sunuyor. Beyaz renk seçimi ile her zaman klasik bir duvarınız olacağını söyleyebiliriz. Ancak, görünümünü seveceğiniz nötr boya renkleri ile duvarlarınıza kesinlikle biraz daha derinlik ekleyebilirsiniz. Daha kolay seçim yapabilmeniz için aşağıdaki en iyi nötr duvar boya renklerine bakın.

En İyi Nötr Duvar Boya Renkleri

Yeşil

Yeşil renkler her zaman seçmek için paletimizde olmalı. Aşağıdaki yumuşak, nötr tonları tavsiye ediyoruz …
Gerçekten cesur ve sıra dışı bir şey yapmaya gerek duymadan duvarlarınıza yumuşak bir renk katar. Bu ince ve hemen hemen her tür dekor ile uyum sağlar. Bu yatak odasına beyaz, gri veya allık renkleri ile uyum için muhteşemdir. Organik ahşap tonları da bu boya rengine karşı oldukça şaşırtıcı görünüyor!

Bej

İnsanların bej kelimesini duyunca otomatik olarak “sıkıcı” olduklarını düşünüyor. Fakat  bej doğru yapıldığında çok güzel !! Gerçekten her şeye dokunuyor ama daha da önemlisi, olasılıkları sınırsız olduğu için ilginç bir dekor bulmak için olanak veriyor. Duvarlarınızda mükemmel bir bej tonu için açık renkleri deneyin .Gri
Gri birkaç yıldır duvar boya renkleri arasında çok tercih ediliyor. Şık, kolay ve metallerle şaşırtıcı derecede güzel görünüyor. Bence, gümüş altın, pirinç ya da nikel kaplamalar için soğuk gri ton tonlu bir görünüm harika. Restorasyon donanımları boya seçimi için genellikle gözden kaçan bir kaynaktır, ancak grileri nasıl kullanacaklarını çok iyi bildiklerini söylemeliyiz!

Allık rengi

Kadınsı bir renge boyun eğmeye hazırsanız ve renk tonunu bastırmaya hazırsanız lütfen alanınızı allık rengi boya ile boyayın! Günün birinde bu muhteşem rengin içine batmış bir stüdyoyu hayal ediyorum. Beyaz kadar parlak, ancak daha fazla tutum, ilgi ve kişiliğe sahip.

Sıcak gri, beyaza oldukça yakın bir tondur. Gri ve bej ile birlikte kullanılır. Kırmızı ve sarı renkler, nötr gri renklerin sunduğu tüm modaya uygun renkleri çekici kılmaktadır. Duvarları romantik tonlarla veya yumuşak, şık tonlamaları kullanmak için gerçekten allık pembesi rengi düşünün.

Hâlâ ikna olmadıysanız … duvarlarınızı beyazdan başka bir şeyle boyamanın artı tarafları nedir? Bunları iyi düşünün. Bu renkler, kalıplama ve talaş işçiliği gibi mimari unsurlara zıtlık yaratmaya da yardımcı olacak! Bastırılmış nötr bir ton bile duvarlarınızı harika gösterir. Çoğu kişi her 7 yılda bir duvarlarını yeni bir boya ile boyuyor. Sizde yeni bir şeyler denemek için bu nötr boya renklerini göz ardı etmeyin.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close