Salon DekorasyonuStil

Salon iç tasarım stilleri için fikirler 2020

Salon iç tasarımı için trend tarzı oluşturmaKentsel, modern, Boho, endüstriyel, rustik ve evinizde güzel sofistike bir stil yaratmak için salon iç tasarım stilleri.

Sizin salon dekorasyonunuz biraz tekdüze görünümlü mü? Aşağıdaki anahtar parçalardan işe başlayın:

1- Kanepe

Güzel renkli ve stili olan rahat bir kanepe seçin…

2 – Döşeme

Sıcak tonlarda ama bir o kadar da evinizde şık duracak bir döşeme seçin.

3- Raflar

Yaşam tarzınıza uygun salonunuza uyacak raflar satın alın.  Doğal ahşap tonları ve metal çerçeveli raflar 2020 yılında çok trend !

Salon iç tasarım stilleri 2020

Sonra bunları muhteşem görünümlerden salon iç tasarım stillerinden birini oluşturmak için kullanın:

Basitçe sofistike

Koltuk o kadar fonksiyonel ki, hassas krom ve cam tablolar, klasik duvar kağıdı ve büyük cesur ayrıntılarla lüks bir tasarım için doğal bir uyum sunuyor. İnce nötrler seçin ama onları modern hale getirmek için parlak pembe dokunuşlar ekleyin.

Kentsel şık

Kanepe fonksiyonel ve sade olabilir, ancak rahat bırakılmış, çağdaş bir görünüm de verecek kadar sadedir. Duvar kağıdı ve kilim, altın ve bakır metaller ile salon dekorasyonu daha lüks ve şık görünüyor.

Daha Fazla :2020 Salon Dekorasyonu Modern / Boho

Daha eklektik olan Boho’yu tercih ederseniz kare ve küp rafları, desenli duvar kağıdı ve yuvarlak masalarıyla dekoru gevşeterek uyum sağlayabilirsiniz; artı sarı ipek yastıklar dekora kolayca cazibe katar. Lüks kumaşlar, bu görünümü boho’ dan şık bir stile yükseltmenin anahtarıdır.

Pastel şık

Salon iç tasarım stilleri arasında yüzyıllık ve çağdaş eserlerle çevrili klasik bir kanepe, görünümün en rahat yıldızıdır. Yeni renkler onu güncel tutuyor ve farklı bir rengi kullanırsanız geçiş yapmak kolaydır. Bunun için duvar kağıdının değişmesi ve bir tv ünitesi ile temelden bir değişim sağlanabilir. Düzgün ve derli toplu bir görünüm için ve daha az malzemeyi istiflemek için dekora güzel sepetler ekleyin.

Vintage kırsal tarz

Resmi bir kır evi tasarımı ile kanepenin geleneksel stilini takip edin. Parlak bir çiçekli duvar kağıdı ve güzel boyalı tablolar, klasik bir kırsal stile ince bir dokunuş olan zamansız bir şema verecektir. Pembe ve lila renkleri odaya çok tatlı bir görünüm verir bunu yumuşatmak için yeşil elma rengini kullanın. Ayrıca şık yan masalar tercih edin. Sofistike eğrileri herhangi bir odaya zerafet katacak.

Rustik endüstriyel

Salon iç tasarım stilleri arasında en popüler olan bir stil. Koltuk rahat ve fonksiyonel labilir, ancak sert, metal efekti, duvar kağıdı ve endüstriyel stillerdeki tablolarla görünüm yatırılacaktır. Odaya rahat bir görünüm vermek için harfli ayrıntılar ekleyin. Saklama kutuları, oyuncakları ve diğer potansiyel dağınıklığı gizleyebilir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

2 thoughts on “Salon iç tasarım stilleri için fikirler 2020”

  1. Merhaba salon dekorasyonları 2018 trendleri ve iç tasarım stilleri çok hoş. Paylaşın için tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close