Ev DekorasyonuEv Tekstili

iç tasarım trendleri 2020: tropikal desenlerEgzotik bitkiler ve tropikal desenler ev dekorasyonu trendlerinde ,bu sene hem bahar hem yaz için yeni bir eğilim.  Bu çiçek desenli dekor ve iç tasarım trendi iç mekan, moda, baskı, ev dekor aksesuarları ve tablolar arasında çok büyüdü. iç tasarım trendleri 2020 yılında tropikal desenler ile daha yemyeşil oluyor.

Geçen yılki bir yükseliş olan, tropikal desenlerin eğilimi hala etkili oluyor. Bu trend 2020 için daha da gelişti – canlı bitki parlaklıkları ve bolca yemyeşil desenler   heyecan verici yeşillikler ile dolu ev iç dekorasyonları yaratıyor.  Özellikle son iki yılda, moda dünyasında büyük bir yükselişe geçti. Ünlü markaların yaz koleksiyonlarında bol bol yeşil desenli bitkiler ve yaprak desenleri görebilirsiniz.

iç tasarım trendleri 2020 tropikal desenler
iç tasarım trendleri 2020 tropikal desenler

iç tasarım trendleri 2020: tropikal desenler

Evinize yaz için yeni bir his vermek için tropikal desenleri kullanın. Sadece tropikal baskılar , doğal lifler ve beyazlar ekleyin . Dahil etmekde kararsız olmayın tropikal baskılar sizin de ev dekorunuza ferah  ve şık bir stil getirecektir. Cesur olabilir ve tropikal desenli bir bir duvar kağıdı ile evinizi canlandırabilirsiniz.iç tasarım trendleri : Baskı motifi yeşil bitkiler ile minder ve masa örtüsü modelleri

Yastıklarda yeşilliklere ve yeşil ve beyaz desenli kumaşları kullanın : Tropik desenler , alanınızı ısıtılmış bir ortama yönlendirmek için yemyeşil tonlar ile doludur .

İlgili başlıklar :  Salon iç tasarım stilleri için fikirler 2020

iç tasarım trendi 2020 yeşil desenler
iç tasarım trendi 2020 yeşil desenler

Oturma odanızı süslemek için  yeşil yapraklı bitkiler kullanın ve  yeşil bahçe baskılarında yastıklarla düz  mat bir kanepeyi süsleyin. Bu görünümü evinizde tasarlamanıza yardımcı olacak temel bileşenlere dikkat edin. Büyük ölçekli yaprak baskıları , büyük boyutlu böcekler, safari yaban hayatı ve egzotik kuşlar düşünün .

Evinizde muhteşem bir yer kazanan palmiye ağacı baskılarıyla şehre değinen çiçeklerden esinlenmiş parçaların karışımını seçin. Sakinleştirici, rahat bir his ya da lüks bir dokunuş için altın ve dore renkler ile koyu orman yeşili takımları gibi  doğal renklerde unsurlarla karıştırın .

iç tasarım trendleri 2020: tropikal desenler

Bir önceki yazımız olan 2020 Zigon Sehpalar ile Yerden Tasarruf Sağlayın başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, Ev Dekorasyonu ve mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close