Yatak Odası Dekorasyonu

Modern ve Etkileyici Yüzen YataklarFarklı ve modern bir görünüme sahip olan yüzer yataklar küçük alanlar için oldukça kullanışlıdır. Tabi ki sadece küçük alanlarda değil büyük alanlarda da daha gösterişli ve ihtişamlı modelleri kullanılabilir. Yüzen yataklar özel bir karyola çerçevesi üzerine oturtulan yataklardır. Yapılan ışıklandırma ile geceleri modern ve masalsı havayı bir arada yaşayabilirsiniz.

Cool Yüzen Yatak Modelleri
Cool Yüzen Yatak Modelleri

Yüzen yataklar farklı modellerde üretilebilir. Sanılanın aksine bazılarında depolama alanı mevcuttur. Küçük alanlar için önemli olan depolama alanına dekorasyon stilinizden vazgeçmeden sahip olabilirsiniz. Böylece sahip olduğunuz eşyalarınızı gözden uzak tutabilirsiniz.

Yüzen Yatak Modelleri
Yüzen Yatak Modelleri

Yüzen yataklar kolay temizlik imkanı sunması ile de tercih sebebi olabilir. Yatağın bacakları genellikle çerçevenin ortasına daha yakın olduğundan, ulaşılması zor bu alanı temizlemek daha kolay olabilir ve bu da uyku ortamındaki tozun azalmasına yardımcı olabilir. Daha kolay temizlenen odanızda geriye sadece uykunun keyfini sürmek kalır. Dekoratif boyutundan bakmak isteyenler için ise aydınlatma armatürleri oldukça güzel bir ambiyans oluşturmanıza yardımcı olur. Gece yatak odanız bir masal diyarı gibi görünebilir. Yatağın altına takılabilecek aydınlatma ile adeta uçan halı efekti verilmiş bir yatağa sahip olabilirsiniz. Odanın diğer kesimlerinde de kullanabileceğiniz aydınlatmalar aradığınız havalı ve aynı zamanda romantik ortamı bulmanızı sağlar.Modern ve Etkileyici Yüzen Yataklar
Modern ve Etkileyici Yüzen Yataklar

Geriye odanın diğer detaylarını düzenlemek ve dekore etmek kalıyor. Platform yüzen yatağınızın baş kısmını tarzınıza uygun duvar kağıdı ile kaplayabileceğiniz gibi kabartmalı taş duvarlar olarak da düzenleyebilirsiniz. Böylece odanız daha gösterişli ve cool olabilir. Doğallıktan hoşlanıyorsanız ahşabın reddedilemez doğal dokusunu kullanabilirsiniz. Rustik detaylar çok yakışacak ve doğal, ferah bir ortam oluşacaktır. Minimal düşünüyorsanız sadece pastel tonlarda bir renk seçerek bütün ilgiyi yatağınızda toplayabilirsiniz.

Bütün bunlar dekorasyon stilinize bağlı olarak değişebilecek faktörlerdir. Ancak yüzen yatağınız her halükarda odanızın yıldız parçası olarak kalacaktır.

Fotoğraf galerimizden farklı yüzen platform yatak modellerine göz atarak yatak odanız için ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close