Mutfak Dekorasyonu

Oldukça Şık Renkli Mutfak Modelleri

Renkli Mutfak Modelleri İle Sizde Mutfağınıza Enerji Katın!Son zamanlarda mutfaklarda daha fazla beyaz renk mobilyalar ve aksesuarlar tercih ediliyor. Bu nedenle eşsiz olmanın getirdiği his ile bu renkli mutfak modelleri sayesinde mutfağınız için daha çok ilham bulabilirsiniz! Gökkuşağının her renginden oluşan cesur tonları ile en sevdiğimiz mutfak modellerinden bazılarını kontrol etmek için okumaya devam edin.

Renkli Mutfak Modelleri

Parlak Kırmızı Mutfak

Bu açık konsept mutfak, bir tarafı boyunca koyu kırmızı bir duvar ve kombin için kırmızı ışık fikstürleri ile birlikte bir gösteri sunuyor. Ahşap aksanlar, kırmızı vurgulu duvarı dengeler. Bu neşeli mutfak dekorunu sizde kırmızı detaylar ile mutfaklarınız da düşünebilirsiniz.

Hardal Sarı Mutfak

Bu eşsiz mutfakta basit ahşap raflar ve granit tezgahlar bulunur, ancak dolapların bölümleri ve raflar koyu hardal sarı boyalı.

Yemek Tabakları Gökkuşağı Renklerinde

Genellikle açık raflar gördüğünüzde, düzgün beyaz yemek tabakları ile doludur. Ancak, bu benzersiz mutfakta durum böyle değil. Gökkuşağının neredeyse her rengi ile temsil edilen tonlarca farklı yemek tabağı çeşidi vardır.

Sarı veYeşil Vurgular

Bu modern mutfak, cesur renkli masa üstü ve vurgulu duvarlarıyla dengelenmiş birçok doğal malzemeye sahiptir. Arka planda bulunan karikatür, karışıma orman yeşili renk katarken, yemek yeme yüzeyinde parlak hardal sarısı var.

Üçgen Desenli Ada

Bu süper cesur mutfak adası, sayısız renk içeren bir üçgen desenle boyalı ve mutfağın geri kalan kısmı ve mobilya tonlarından bir kısmını alıyor. Bu inanılmaz yaratıcı evin en güzel yanı mutfak adası.

Desenli Seramik Mutfak

Bu mutfakta, duvarlarda cesur desenli kiremit, sıcak pembe ve altın tonları ve hatta desenli bir sandalye ile ince bir zarif dokunuş var. Yeşil bitkiler, duvarlara bir başka renkli aksan ekliyor.Yeşil Dolaplar

renkli mutfak modelleri arasında bu mutfak diğerlerinden daha cesur değil, ama parlak yeşil dolaplar mutfak için eşsiz bir seçim. Bakır tencere ve mavi tencere dahil olmak üzere diğer renklerin de kullanılmasına izin veriyor.

Turkuaz ve Sarı Mutfak

Bu mutfak dolaplarda ve tezgahlarda geleneksel dokunuşlar sahipken, enerjisine sarı ve turkuaz mavilerini de ekliyor. Bu, kalıcı değişiklikler yapmadan mutfağa renk eklemek için harika bir yoldur.

Renkli Tabureler

Çoğunluğu beyaz olanbu mutfakta farklı renklerde dört tabure var … ve olağan dışı bir açıklama yapıyor! Ayrıca alan boyunca birçok diğer renkli görünüm de var; mutfağa gerçekten cesur, unutulmaz bir şıklık ekliyor.

Mint Yeşili Dolaplar

Bu mutfak dolapları pembe ve mor halı ve çiçekler ile oldukça güzelken, alana tazelik katan nane yeşili hoş bir renkte   var. Ve hoş portakal rengi takvim halıyla uyum sağlıyor!

Neon Renk Mutfak

Bu eşsiz mutfak, diğer parlak renk tonlarının gerçekten görülebilmesini sağlayan parlak beyaz dolaplara sahiptir. Neon pembemsi tonlar ve maviler bu mutfağa güzel bir tarz veriyor.

Renkli Yazlık Mutfak

Bu yazlık tarzı mutfakta pek çok geleneksel dokunuş var, aynı zamanda çeşitli parlak  renkli aksanlar da var. Koyu kırmızı ada mutfağın odağı, ancak damalı yeşil zemin de oldukça unutulmaz.

Renkli Sandalyeler

Bu enerjik mutfaktaki yemek masasında, çeşitli renklerde muhteşem ve birbiri ile eşleşmeyen sandalyeler var. Parlak tonlar ile, açık dolaplara  yerleştirilen renkli tabaklar ile oldukça hoş bir görünüm yakalıyor.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close