Eklektik

Eklektik Lüks ile Göz Alıcı OlunBoho ve ışıltı, zarif bir sanata yükseltilmiş klasik bohem dokunuşlar içeren oda tasarım fikirleri ve tasarımı için harika seçimlerdir. Zengin, koyu vurgulara sahip sıcak, nötr bir zemin, bu eklektik iç tasarımında geleneksel temeller için zemin hazırlıyor. Lüks kanepe, eski ve antika esintili lüks kilimler, lüks sandalyeler, eklektik sehpalar ve aynalar gibi lüks ve göz alıcı mobilyaların sofistike görünümüyle, kişiliğinizin bu eklektik tasarım stiliyle parlamasına izin vermenin zamanı geldi.

Eklektik Lüks ile Göz Alıcı Olun
Eklektik Lüks ile Göz Alıcı Olun

Eklektik Lüks ile Göz Alıcı Olun.

Zamansız şekiller, eskitilmiş ayrıntılar ve bol miktarda doğal ahşap, modern sınıfı yansıtan gerçekçi bir havayı güçlendirirken, lüks ve gösterişli bir ruh katan lüks avizeler ile vuruş yapabilirsiniz. İç tasarımına dahil edilmiş lüks bir yemek masası ve sandalyeler, zarif bir görünüm getiriyor. Kavisli çizgiler ve yumuşak kumaşlar, konfordan ödün vermeyen lüks bir atmosfer için ince boho estetiğinin altını çiziyor.

Eklektik dekorasyon
Eklektik dekorasyon

Küresel Şık Avize

Bohem stili yansıtan bir hava dolaşıyor. Ahşap boncuklar, tasarımına ve ifadesine katkıda bulunan yüksek-düşük bir desende her katmanın etrafına asılarak ortaya çıkan bohem bir avize. Eğlenceli ve tuhaf olan parçaların birleşimi oturma odanıza eklektik bir hava taşıyacak.

Küresel Şık Avize
Küresel Şık Avize

Yemek Koltuğu

Zamansız yemek sandalyesi/koltuğu, keten kayma kılıfı ve bel yastığı ile güncellenmiştir. Bu parçayı herhangi bir çağdaş yemek odasında rahat bir vurgu oluşturmak için kullanabilirsiniz.Yemek Koltuğu
Yemek Koltuğu

Masa ve Halı Seçimi

Yüksekliği ayarlanabilen zarif ve rustik masa ile mobilyalarınız için beklentilerinizi yükseltebilirsiniz. Yemek için geniş alan sağlayan bu çok yönlü masa ile evinizde bir Avrupa çiftlik evi hissi uyandırabilirsiniz. En sevdiğiniz antika koleksiyonunuzu sergilemek için kullanabilirsiniz.

El Dokuması Halı, rustik ve sahil stili atmosferi oluşturmak isteyenler için doğal bir seçenektir.. Tıknaz örgü, tekrarlama desenini ortaya çıkarmak için nötr tonlarda değişir. Boyutlar arasında değişen bu güzelliği sergilemek için eklektik lüks stilde bu parçaları birleştirebilirsiniz.

Ayarlanabilir masa
Ayarlanabilir masa

Fotoğraf galerimizde çekici stil oluşturulurken kullanılan detayları görebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close