Duvar Dekorasyonu

Duvarlara İlham Veren Modüler Raf Üniteleri

Duvar dekorasyonlarında büyüyen trend modüler raf üniteleriDuvarlar raflarla süslendiğinde her zaman esneklik kazanır.  Aksesuarlarınızı sergilemek veya depolamak, odayı düzenlemek için birden fazla amaçta kullanılabilir. Modüler raf üniteleri, daha pratik, daha esnek ve daha zarif olmakla birlikte duvar dekorasyonunu da yepyeni bir seviyeye taşıyor. Çeşitli yapılandırmalarla farklı kurulum ve sergilemelerle ihtiyaç ve tercihlerine göre yeniden düzenlenebilir şkilde tasarlanmıştır.

Modüler Raf Üniteleri

İster saklamaya uygun dekoru tamamlamak için basit bir rafa ihtiyacınız olsun, ister büyük bir kitap koleksiyonu ya da boş bir duvarı doldurmak için raf takımına ihtiyacınız olsun, modüler raf üniteleri büyük yardımcınız olabilir. Modüller raflar muntazam bir sistem ile imal edilmiş olup sabitleme vidaları kullanılarak kendilerine olduğu gibi diğerlerine de bağlanabilirler.

Tasarımcılar tek bir duvar parçası olarak veya daha büyük raf birimleri oluşturmak için birkaçının diğeriyle kombinasyon halinde kullanılabilen şık  kitaplıklarda  oluşturuyor. MDF’den yapılmış ve istenildiği gibi karıştırılacak ve eşleştirilebilen birkaç farklı renkte de olabilir.

Modüler duvar raf üniteleri çeşitli ve farklı amaçlara hizmet etmek üzere yeniden düzenlenebilen ve yeniden konumlandırılabilen birkaç modülden oluşan bir sistemdir. Örneğin, yan masayı oluşturmak üzere istiflenebilir veya bir oda bölücü veya bir eğlence merkezi yapmak için bağlanabilirler.Duvar raf üniteleri sonsuz yollarla kombine edilebilen ve organize edilebilen ayrı ayrı modüllerden oluşan başka bir çok yönlü raf sistemini size sunar. Sadece bu değil, modülleri farklı renklerde de olabilir ve çok renkli bir düzenleme oluşturmak istiyorsanız bunları birleştirebilirsiniz.

Rafların hemen ihtiyaç duyduğunuz anda hazır olması kesinlikle harika, ancak onlara bir şey koymazsanız, pratikliklerini kaybediyorlar ve alanı daha az çekici hale getirebiliyorlar.

Grafik raf sistemi eğlenceli görünümüyle duvarlarda daha çok göze çarpar . Tasarım, sistemin çeşitli şekillerde yapılandırılmasını sağlayan altıgen çerçeveye dayanır.

Kitap, koleksiyon ve diğer pek çok şeyi sergilemek için mükemmel olan modüler raf üniteleri masif ahşaptan ve metal çerçeveden raflara sahip olabilir. Raflar çeşitli yüksekliklerde kurulabilir.

Tam boy duvar raf üniteleri birden fazla ortamda kullanılabilecek basit ve inanılmaz derecede çok yönlü ve pratiktir. Mesela, ofis için bir saklama birimi veya oturma odası için bir mobilya parçası olarak hizmet edebilir. Mağazalarda bile kullanılabilir.

Modern Modüler geometrik duvar rafları sayesinde saksıdaki bitkiler basit ve şık bir şekilde duvarda sergilenebilir. Raf, şeritlerle bağlı ince çelik borulardan yapılmış birkaç bölümden oluşabilir.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close