MinimalistStil

Minimalist tarz ev nasıl dekore edilirMinimalist tarz bugünlerde ev dekorunda önemli bir rol oynar. Gündelik hayat genellikle stres ile doludur. Şimdi, konfor ve modernliğin çekici bir karışımı ile ilham veren minimalist tarz ev dekorasyonuna göz atalım.

Minimalist dekoru evinde geliştirmek isteyen kişiler, oluşturulan boşlukların vurgulanır olmasını sağlayarak belirli kurallara uyması gerekir. Seçilen renkler temiz çizgiler ise akıllı olmalı.  Ve mobilyalar minimalizmin işlevsel ve  hoş özelliklerini taşımalıdır. Bu makale size minimalist ev dekoru kuralları hakkında bilgiler verecektir.

Minimalist tarz ev nasıl dekore edilir

 1. Bir seferde Tek parça

Ev için minimalist bir ortam  olduğunu düşünebiliriz, ama yine de dikkatli bir şekilde devam etmek gerekir! size farklı odalarda aynı dekoru sürdürmeniz gerekir. Aynı anda her yere uygulayabilir yada  hangi odadan başlayacağınıza karar verin.

Doğru zamanda doğru kararlar almak önemlidir. Her şeyden önce ilgi merkezindeki en büyük mobilyadan başlayabilirsiniz. büyük ve en küçük, özellikle genel düşünün.

2. Mobilya ile başlayın

Minimalist mobilyalar temiz çizgiler ve parlak ve dinlendirici renkler ile karakterizedir. Bu özellik küçük mekanlarda dekorasyonu kolayca avantaja çevirmektedir. Parlak renkler ile dokunuşlar özellikle size rahat bir odaya sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Kanepe olarak mobilya seçimi özel bir önem taşırlar. Beyaz ve gri tonlar kesintisiz bir popülerlik verir ve minimalizm ile mükemmel uyum sağlar. Diğer mobilyalara gelince beyaz yada parlak kaplamalı ahşap mobilya olabilir.DAHA FAZLA: Gri Ev Dekorasyonu: Uyumlu Renkler

3. Fazla eşyalar ile dağınıklığı kaldırın

Bu biraz daha zor olabilir: Minimalizm ev dekorunda fazla eşyaları ortadan kaldırmalısınız. Bu, tüm dekoratif unsurlar için düşünülmemelidir, sadece minimalist tarzı eşleşmeyen olanları kaldırın.

Cidden tamamen yeni bir şekilde evinizi düşünmenin zamanıdır. Evde boş alanlar bırakmak cesaretinizi kanıtlamak için önemlidir. Bu, boş bilinçli boş alanlar yaratmak ve görsel değil aynı zamanda psikolojik kendi ağırlığından kurtulmak.

4. Zemin

Eğer karo desenleri ağır ve renkli ise, laminat, muşamba karar ne olursa olsun bu boşalan araziye izin vermek için önemlidir aykırıdır. Tüm zeminler tercihen beyaz veya krem, açık renk olmalıdır.

5. Neredeyse çıplak duvarlar

Minimalist  sınırlı duvar dekorasyonu ile karakterize edilir. Eğer eski duvar dekorasyonunuzdan vezgeçemiyorsanız, en sevdiğiniz görüntüleri seçebilir ve iyi aydınlatma ile dekore edebilirsiniz. Evin geri kalanı gibi, açık renklerin seçimini  deneyin. Burada oluşturulan birliğin kırmamak önemlidir.

6. Çok olan mobilyaları ne yapmak gerekir?

Muhtemelen aksesuarlarının bazılarının ayrılmış olması, onları tekrar göremezsiniz anlamına gelmez. Bunun yerine, bodrum veya tavan arasında depolamayı düşünebilirsiniz.Kelimeler

1 thought on “Minimalist tarz ev nasıl dekore edilir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close