Ev Dekorasyonu

Gri Ev Dekorasyonu – Uyumlu RenklerEn saf olanı gri, siyah ve beyazın mükemmel bir karışımıdır ve bu onu  tarafsızlık ve denge örneği yapar. Gri ev dekorasyonu için kullanıldığında, renk kombinasyonları oluşturulurken tanımlanacak ve dikkate alınması gereken alçak tonlar (ılık veya soğuk) var. Gri kendini duyguyu yaymaktan kaçınmasına rağmen, bu günlerde tasarım seçiminin tarafsız olması oldukça memnuniyetle karşılanır. Renk sade ve sofistike arasında değişiyor. Bu makalede, ev dekorasyonunda gri renklerle uyumlu diğer renkleri paylaşacağız.

Gri Ev Dekorasyonu – Uyumlu Renkler

Gri + Altın + Beyaz

Gri resmi ve sofistike dahil neredeyse istenen estetiği temsil etmek ve geliştirmek için oluşturulabilir. Bir evin dekorunu lüks dokuda gösteren gri renk kombinasyonunun arkadaşları altın ve beyazdır.

Gri ile farklı bir yönde ilerleyen başlıca renkler olarak altın ve beyaz renklerdir, taze ve modern bir mutfak için kullanılabilir. Alanın temiz çizgilerini bir arada vurgularlar. Tabii ki, en önemlisi benzersiz olduğu kadar sevimli olan ocağın üstündeki çift kübik altın kaput.

Gri + Lacivert

Gri de olduğu gibi zamansız ve pratik olarak birkaç renk daha var, ancak lacivert kesinlikle onlardan biri. Benzer düşünen iki renk, klasik bir palet oluşturmak için sorunsuz ve kolay bir şekilde bir araya gelirler. Gri, kullanılan nesnelerin daha  çok olduğunda etkilidir; bu şekilde gri ve lacivert birlikte alanı çok ağır hissettirmez.

Gri + Açık Mavi

Gri ve açık mavi ev dekorunda birleştiği zaman görsel olarak şaşırtıcı güzel bir etki olur. İki renk arasındaki kontrast sadece onların etkisini arttırır ve etki çarpıcıdır. Doğal olarak bu kadar farklı olan renkleri bir araya getirdiğinizde (bir tanesi nötr olsa bile), dokular açılır ve ek ayrıntılar vurgulanır. Dekor üzerinde rahatlama etkisi çok olur.

Açık gri daha kadınsı olma eğilimindeyken daha koyu gri tonlar doğal olarak daha eril olarak içselleştirilir. Bu nedenle daha hafif esinti  hissetmek için, açık griler sakin bir şekilde  kahverengi ve beyaz ile doludur. Birbirinden farklı olan bu renkler neredeyse tek renkli bir izlenimi, hoşa giden tarafsızlıkla dolu, ancak ilginç izlenime yetecek kadar tonlu bir alana benzer.Gri + Kırmızı + Beyaz

Kırmızı ve beyaz birlikte güzel bir çifttir; Gri üçüncü tekerlek olarak eklendiğinde, palet anında yumuşatılır ve daha yumşak olur. Koyu gri gibi  koyu tonlar ve daha açık renk tonları için bu doğrudur, ancak daha koyu gri daha görsel olarak durdurulur ve bu nedenle, gri renklerinden daha fazla kırmızı ve beyaz içeren bir ifade yapılır. Elbette, bu renk paletinin güzelliği, diğer renklerin getireceği görsel dağınıklığı getirmeden çeşitli tonlardaki gri tonlarını kullanabilmenizdir.

Gri Ev Dekorasyonu Örnekleri

Gri + Pembe

Soluk  pembe ile yumuşak gri birlikte bir tavşanı hatırlattığı için, gri ve pembe birlikte tatlı ve özenli. .

Gri + Sarı

Sarıyı gri renkle uyumlu olan ideal bir renk olarak karşılıyoruz. enerjik sarı, gri ile dahada yumuşuyor ve her iki etkinin de hissedilebileceği bir alan yaratıyor. Ayrıca Bakınız : Dekorasyonda Sarı Renk Kombinasyonları    

Gri + Taupe

Taupe’yu gri renk ile uyumlu güzel bir renk olarak kullanmak bir zorunluluk değildir, çünkü taupe ve gri çok yakından ilişkilidir. Hoş bir kahverengimsi-gri (veya grimsi-kahverengi) olarak, taupe paleti sıcaklığa getirirken, gri yapı ve topraklama estetiği sağlar. Lüks kadife ve ilginç mimari detaylar, bu renk paletini cazip hale getiriyor.

Soluk gri ve beyaz  koyu tonlarla birleştirildiğinde, efekt monokromatik bir dekoru veriyor ve bununla birlikte huzur, istikrar ve akış getirir. Az sayıda renk kullanıldığında, doku ve desen varyasyonuna verilen önemin arttığını unutmayın; bu nedenle dokunmatik kumaşları ve ilginç çizgileri kullandığınızdan emin olun. Bu, yatak odası huzur için mükemmel bir kombinasyon.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close