RustikSalon DekorasyonuStil

13 Rustik Salon Dekorasyonu ModeliRustik , dekorasyon dünyasında birçok şey anlamına gelebilir. Rustik salon dekorasyonu, ayı postları, geyik başları ve ağır karanlık avcı tasarımları ile doldurulmuş bir yer olabilir. Rustik bir şekilde dekore edilmiş ev, eski ahşap mobilyalar ve düz duvarlarla döşenebilir.

Rustik Salon Dekorasyonu Modeli

Rustik ev dekorasyonunu alanınıza şık ve güzel bir şekilde getirmenin yolları var. İster ormandaki bir kabinde veya şehrin modern bir evinde olun, evinizde mutlu olmaya çalışan rustik bir cennet yaratabilirsiniz. Salonunuz için bu rustik dekor fikirlerine bir göz atın.

Evde rustik süslemelere gelince, renk düzeninizin alanınızın duygusu üzerinde büyük etkisi olabilir. Kahve, yeşil ve griler gibi doğada bulunan renklerle süslemeyi seçmek, tüm mobilya seçenekleriniz teknik olarak “rustik” olmasa bile, salona rustik etkisini getirmenin kesin bir yoludur.

Ahşap zemin, açık bir şekilde rustik evler için tercih edilen bir seçimdir, ancak bazen bu sadece bir seçenek değildir. Sahip olduğunuz zemini doğal bir halı ile örterek alanınıza rustik bir renk ve dokuyu getirebilir.

Perde, sıcaklık ve mahremiyet hissi eklediği için evdeki her oda için çok önemli bir rol oynar. Rustik salon dekorunuza uzun desenli perdelerle duvarlara bir şeyler asmak zorunda kalmadan biraz ilgi uyandırın.Avcı tonlarını sevmemeniz, onu evinizde kullanamayacağınız anlamına gelmez. Mavi ve yeşil renk tonlarında birkaç yastık koyun, rustik tonlar yayar.

Dekorasyon tarzınıza yakından baktığınızda, daha az mobilya yerine daha fazla mobilyanız olduğunda daha iyi olur. Rustik dekorasyon tam olarak budur. Mümkün olduğu kadar oturma rahatlığı ekler ve kısa süre kalmak için tüm arkadaşlarınız ve ailenizi ağırlar.

Rustik Salonlar

Tüm alanı çıplak ahşap ve taşlarla dekore etmiş olabilirsiniz, rustik dekor kusurlu alanlar üzerinde gelişir. Dolayısıyla, bazı klasik parçaları oturma odasına eklemekten korkmayın. Ahşap sehpa ı veya sandalye  rustik oturma odanızı canlandıracak parçalar olabilir.

Ayrıca, rustik salonunuzda koltuk kılıflarını kullanmayı düşünebilirsiniz. Birazcık çiftlik evi gibi görünse de, keten ve açık renk kumaş odaya girdiğiniz her seferinde oturma isteği yaratacaktır. Ayrıca, küçük çocuklarınız ve ve ev hayvanlarınız varsa temizlenmesi kolay olacaktır.

Salonunuz için rustik resimlerde doğa merkezinden gelmiş gibi görünen ayıların resim olmalı. Orman hayvanlarının resimlerini veya arka planda bir geyiği olan peyzaj resimlerini tercih edin. Daha yumuşak ama rustik sonuçtan memnun kalacaksınız.

Duvarınızda büyük boynuzlar isterseniz muhtemelen zaten rustik stil sevenlerdensiniz.  Birkaç küçük monte edilmiş boynuzları duvara asarak, çok fazla uğraşmadan rustik bir his elde edersiniz.Kelimeler

2 thoughts on “13 Rustik Salon Dekorasyonu Modeli”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close