Duvar DekorasyonuEv Dekorasyonu

Yaratıcı Duvar Dekorasyonları

Hayranlık Uyandıran Duvar Tasarımlarıİnsanların kendilerini rahat ve güvende hissettikleri yerlerdir evleri. Kendi elleriyle düzenledikleri, her alanına emeği sinmiş olan bir evde kim rahat edemez ki… Dış etkenlerden uzak, sevdiğiniz gibi, sıcacık ve en önemlisi ailenizle birlikte olmak herkese güzel duygular hissettirir. Ancak bazen evimizin dekorasyonunda düzenlemeler yapmak isteriz. Uzun zaman aynı şekilde kullanılan eşyalarda ufak yer değişiklikleri yapmak, yada renk katmak evin enerjisini yükseltir. Elbette bu enerji sizin ve ailenizin ruh halini de olumlu yönde etkiler.

Evinizdeki enerjiyi yükseltmek ve değişiklik yapmak istiyorsanız duvarlarınızda yapabileceğiniz bazı düzenlemeler ile aradığınız havayı yakalayabilirsiniz. Sizin için birkaç tane yaratıcı duvar dekorasyon örneği bulduk. Size ilham vereceklerine eminiz.

Evin Her Köşesini Değerlendirebilirsiniz.

Geleneksel dekorasyonu seviyorsanız bu tip duvar kağıtlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evinizdeki eşyaların rengine uygun bir duvar kağıdı modeli seçerek bütünlük oluşturup, geleneksel bir hava yakalayabilirsiniz. Duvar kağıdını evinizin ferah ve aydınlık bir odasına yapmanız daha gösterişli olmasını sağlar. Ancak sadece kendiniz için ufak bir alan yaratmak istiyorsanız istediğiniz yere yapabilirsiniz. Geleneksel motiflerle ihtişamlı bir salon yada harika bir köşeye sahip olabilirsiniz.

 

Masalsı Bir Dünyanın Kapılarını Aralayın.

Seçtiğiniz duvar kağıdı ile evinizi masal diyarlarından çıkmış bir hava katabilirsiniz. Bunun için yatak odası yada salonunuzu kullanabilirsiniz. Hatta duvar kağıdınızla uyumlu bir mobilya seçerek harika bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

3 Boyutlu Tasarımların Büyüleyiciliğini Kullanın.

Bazen bilinen dekorasyon kalıplarının dışına çıkmak bize hayal edemeyeceğimiz güzelliklerle geri dönebilir. Eğer sınırlarınızı genişletmek isterseniz 3 boyutlu duvar kağıtlarına bir göz atabilirsiniz. Evinizin stilini bir anda değiştirecek olan bu tasarımlar ile çok güzel sonuçlar alacağınıza eminiz. Hem tarz hemde modern bir hava yakalayarak sevdiklerinizi huzur içinde ağırlayabilirsiniz.

Odanıza Derinlik Katın.

Küçük bir eve sahip olanların genel sorunu dar odalardır. Eğer böyle bir sıkıntınız var ise ve odanız daha ferah görünsün istiyorsanız, duvar renginizi değiştirmek size yardımcı olabilir. Koyu renkli bir boya seçerek odanızın derinliğini artırabilirsiniz. Aydınlık bir odanız var ise eşyalarınızla bütünlük kurabilecek koyu renkli bir boya ile boyayın. Ayrıca bu şekilde kullandığınız aksesuarlarınız daha ön planda görünecektir.Her Zaman Doğalı Tercih Edenlere.

Bazı insanlar doğallıktan vazgeçemez. Sizde böyle bir stile sahipseniz evinizi doğal tarzda dekore edebilirsiniz. Duvarlarınızı rustik kaplamalarla kaplatarak doğallığı evinize taşıyabilirsiniz. Sadece belli bir köşeyi bu şekilde düzenleyebileceğiniz gibi, tüm evi kaplatmayı da isteyebilirsiniz.

Doğanın Rahatlatıcı Etkisini Kullanın.

Yeşil alanları seven insanlar için doğa görünümlü duvar kağıtları harika seçenekler sunuyor. Yatak odanızın yatak başını muhteşem bir doğa görüntüsüyle oluşturabilirsiniz. Yada salonunuzun bir duvarını güzel bir deniz manzarası ile dekore edebilirsiniz. Bu duvar kağıtları ile doğanın rahatlatıcı etkisini evinize taşımış olacaksınız.

Taş Duvarlar ile Şık ve Daha Gerçekçi Bir Ortam

Taş duvarlar eski zamanlardan beri kullanılan bir dekorasyon tekniğidir. Ancak günümüzde maliyetli olmasından dolayı yaptırmak zor olabilir. Bunun yerine taş görünümlü duvar kağıtları kullanmak bize pratik ve daha uygun bir imkan sağlamaktadır. Evinizin duvarlarını taş duvar desenli bir duvar kağıdı ile kaplayarak şık ve daha gerçekçi bir ortam oluşturabilirsiniz. Seçeceğiniz duvar desenini dekorasyon stilinizle bütünleştirerek hayranlık uyandıran bir ortam yakalayabilirsiniz.

Sizler için bulduğumuz duvar dekorasyon örneklerine göz atabilirsiniz. Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close