Mutfak Dekorasyonu

Gri Mutfak Dekorasyonu 2020

Asla bırakmak istemeyeceğiniz 10 Gri ​​Mutfak DekorasyonuGri, herhangi bir alanı dekore etmek için en sevilen renklerden biridir. Nötr olan bu renk, kolayca birleştirilebilir ve kesinlikle zamansızdır, ayrıca pek çok dekor tarzına uyar. Gri mutfak dekorasyonu 2020 yıllarının en trend tasarımları arasında olacak. Mutfak dekorasyonu için gri renk çeşitli gölgelerle, koyu renklerle, çeşitli tonlarla ve cesur renklerle de kullanılabilir. Bugün, terk etmek istemeyeceğiniz, gri bir mutfağı nasıl tasarlayacağınızı size göstermek isterim .

Gri mutfak dekorasyonu 2020

Açık gri mutfaklar

Açık gri tonlar mutfak dekoru için oldukça popülerdir: yumuşak, rahatlatıcı ve tercih ettiğiniz herhangi bir dokunuşla kolaylıkla birleştirilebilir. Modern ve minimalist bir görünüm için, kolları olmayan şık bir görünüme geçin; klasik bir görünüm için uygun dolapları seçin ve cam kapaklar ekleyin. Beyaz  duvarlarla mutfak görünümünü yenileyebilir ve daha dikkat çekici hale getirmek için metalik dokunuşlara , özellikle lambalara ve sarkan avizeler seçebilirsiniz.  Mutfağınızı sıkıcı olmayacak bir şekilde dokular  ya da renkli dokunuşlar eklemek için, mermer veya taş backsplash, ahşap bir yemek seti, beton tezgahlar veya duvarlar ve elbette şık kiremit  fayanslar kullanılabilir.DAHA FAZLA: Beyaz Mutfak Modelleri 2020

Koyu gri mutfaklar

Koyu gri  tonları da mutfak ile çok uyumludur ve neredeyse her şeyle onları dekore edebilirsiniz. Koyu gri tonlar, günümüzde çok popüler olan bir mekanı oluşturmak için en iyisidir ve muhteşem donuk bir alan elde etmek için bakır armatürlerle donatıp, siyah ve koyu yeşil tonları ekleyebilirsiniz. Koyu gri tonlar, beyaz sayaçları, arka camları ve bu karanlığı yenilemek için kullanılan duvarlarla eski mutfaklar için de  kullanılabilir – çarpıcı görünürler! Metalik kolları ve demirbaşları, backsplash ve ilginç kolye lambaları ile bazı göz alıcı fayanslar ekleyin ve inanılmaz koyu gri mutfak dekorasyonu elde edin !

  • Gri mutfak dekorasyonu örneklerinde beyazlatılmış ahşap zeminler, ahşap tezgah üstü ve beyaz duvarlarla donatılmış eski grafit, gri mutfağı daha taze görünmesini sağlar.
  • Şık bir minimalist gri mutfak, geniş bir mutfak adası ve geri kalan her şey beyaz bırakılarak daha taze bir görünüm kazanır.
  • Beyaz tezgahı olan grafit gri mutfak, metalik dokunuşlar, şık bir mekan oluşturmak için güzel bir fikirdir
  • Sarkan lambalardan oluşan gri metal bir endüstriyel mutfak, harika bir mutfak stili için seçilebilir.
İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Gri Mutfak Dekorasyonu 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close