Çocuk Odası Dekorasyonu

Kız Bebek Odası 28 Yaratıcı Dekorasyon İpucuMutlu bir ebeveyn misiniz ve orijinal bir kız bebek odası dekorasyonu mu yaratmak istiyorsunuz ? Mevcut trendler ve eğlenceli bir atmosfer için küçük hileler düşünebilirsiniz. Hem bunlar bebeğin duyularını geliştirmeye yardımcı olabilir. 2020 Kız bebek odası dekorasyon trendlerini paylaşıyoruz.

Kız Bebek Odası 28 Yaratıcı Dekorasyon İpucu

Grafik çizgilerin ve geometrik figürlerin varlığı:  Bu desenlerde çok çeşitli duvar kağıtları bulabilirsiniz. Ama örneğin bebek odasına elmas veya üçgen desenlerde bir halı da seçebilirsiniz.

Pastel renkler: Taze bir ortam yapmak ve bebeğin ruhunu yatıştırmak için ideal renkler. Özellikle küçük kızlar için pastel renkler daha uygundurlar. Bu nedenle, küçük kızınızın odasındaki mobilya, perde ve halı için soluk sarı, gök mavisi, su yeşili ve pudra pembesi kullanmaktan çekinmeyin. Bu gölgeler yatıştırıcı etkilerini garanti eder ve bebeğin rahat ve güvenli bir ortamda, kendini iyi hissetmesine yardımcı olur!

kız bebek odaları 2020
kız bebek odaları 2020

İskandinav tarzı bebek odası :

Duvarları orman hayvanları ve ağaçları ile tasvir eden çıkartmalar kullanarak dekore edin. Çamaşır sepetlerini bu modellerle kullanın. Büyüyen bir bebek için bir Hint çadırı satın alabilirsiniz. Zemin için, bir hayvanın derisini taklit eden bir halıyı tercih edin – ayı , kurt veya tilki derisi . Arkası kaymaz ve 30º de yıkanabilir bu halılar % 100 pamuktan yapılmış olmalı. İskandinav tarzı çoğunlukla gri ve mavi tonlarına dayanır, ama aynı zamanda bej ve kahverengi kullanır. Gümüş kaplamalar şehvetli aksanlardır.

Kreş vintage tarzı bebek odası

Bu tarzı seviyor musunuz! Kendi çocukluğumuzun atmosferini yeniden yaratır ve en mutlu günlerimizde yeniden gideriz. Sallanan at, çocukluğun sembollerinden biridir.  Müzikli atlıkarınca ve müzik kutusu bebeğin tatlı rüyasına eşlik ediyor ve gün boyu eğlendiriyor. Ayrıca bebeğinizi müzikten zevk almaya alışıyor. Renkli metal kasalar fonksiyonel bir dekorasyona sahiptir: kıyafetler,  aksesuarları, oyuncakları hijyen içinde toplarsınız. Ayrıca birkaç yıl boyunca size faydalı olacaklar. Yatak ve mobilya tasarımı 50’li, 60’lı ve 70’li yıllardan esinlenerek baskın renkler bej, sarı ve beyaz olabilir. Hafif çelenk bu koza içlerine büyü katıyor.Ayrıca Bakınız: Bebek Odası Dekorasyonu 2020

Etnik tarzı kız bebek odası:

Sıcak ve ekolojik bir atmosfer için etnik tarzı dekorasyon seçebilirsiniz. Özellikleri? Yeşil bitkilerin , bambu veya hasır saksılar kullanabilirsiniz. Beşik de bu materyallerde olabilir. Beşik yatağı, bu tarz bir dekorasyon tarzının mobilyasıdır. . Bohem atmosferi hüküm sürüyor. Dünyevi ve sıcak renkler buluşma noktasında. Hardal, kırmızı, sarı, kahverengi ve turuncu Afrika’yı hatırlatan renkler kullanılıyor. Bu iç mekanın parke rengi açık tonlardadır. Etnik dekorasyon tarzı size çeşitli kültürlerden gelen materyalleri ve desenleri bir araya getirme fırsatı sunuyor. Odanın halısı parlak tonlarda renklendirilebilir. Afrika hayvanları ile yatak çarşaflarını tercih edin. Beşik yakınına  hayvan şekilli bir başucu lambası takın. Tropikal yaprakları, palmiye yaprakları veya papağan desenli perdeler, atmosferi daha taze ve eğlenceli hale getirir. Solmuş ve yıpranmış etkisi olan duvarlar, Fas’taki bir evin iç duvarlarını düşünmemizi sağlıyor.

Daha fazla: Rahat Ve Kullanışlı 2020 Bellona Bebek Odası Takımları

2020 kreş bebek odası dekorundaki ilginç aksanlar nelerdir?

Mobilyaları canlandırmak için yeşil boyayın.  Parke tonunu bu tonda yeniden düzenlemek moda.Bu pastel tonlarda gri. Bu rengi sevmeniz gerekir, ki bu bazı kişilerde kişilik eksiklikleri bulunur. Ancak, beyaz ile eşleştiğinde daha büyüleyici ! Fas pufları kreş dekorubda harika seçeneklerden. Rahatlama ve manzara değişikliği için bir atmosfer yaratırlar.Odunsu motiflerle duvar kağıtları. Beşik yanında bir orman izlenimi.Polka noktaları ile renkli duvarlar. Bu tarzda bir duvar yapabilir ve örneğin beyaz veya pastel sarı bir duvarla eşleştirebilirsiniz. Bebek odası duyularını ve merakını kışkırtacaktır.Son derece eğlenceli bir alan yaratmak için geometrik desenli halıyı çiçek desenli perdeleriyle eşleştirin. Eğlenceli mesajlar içeren çıkartmalar, kreşte daha fazla bulunur. Güzel bir atmosfer için minimalist dekor seçebilirsiniz. Tüm beyaz yatak, pastel tonda çıplak duvarlar, sadece birkaç beyaz raf, hafif parke.

Kız Bebek Odası 28 Yaratıcı Dekorasyon İpucu / GaleriKelimeler

1 thought on “Kız Bebek Odası 28 Yaratıcı Dekorasyon İpucu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close