Bahçe DekorasyonuEv Dekorasyonu

Kapı Önü Dekorasyonu ile Tarzınızı YansıtınEvlerimizin girişleri dış dünya ile bağlantımızdır. Evimize gelen yabancılar ve misafirlerimiz ilk olarak kapımızın önünü görürler ve evimizle ilgili fikirleri oluşmaya başlar. Dubleks, müstakil yada daire nasıl bir yerde yaşarsanız yaşayın, kapınızın önüne yapacağınız bazı dokunuşlar ile gelenlere güzel mesajlar verebilir, sizinle ilgili ilk izlenimlerini oluşturabilirsiniz. Kullanacağınız bazı aksesuarlar ile bu düşünceleri yönetebilirsiniz. Saksılar, çiçekler, kapı paspası, aydınlatmalar, posta kutuları, fenerler ve misafirlerinizi karşılayacak hoş sözler kullanabilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtan Bir Kapı Paspası Alın.

Kapı önü paspasları evinizin girişine koyarak toz ve kirlerin evinize girmesini engelleyebilirsiniz. Ayakkabı altındaki kirlerin paspasta kalması ile kirlerden kurtulursunuz. Kapı paspası ayrıca yerin aşınmasını azaltır ve kirlerin çıkarılmasını kolaylaştırır. Kapı girişinizde birikecek çamur ve toz görüntüsünden kurtulursunuz. Ayrıca tarzınızı yansıtan bir kapı paspası seçerek güzel bir görüntü sağlayabilirsiniz. Artık her tarza göre üretilen kapı paspaslarını tek renk seçebileceğiniz gibi renkli, çiçekli yada farklı karakterler ile üretilmiş olarak bulabilirsiniz.

Kapı önü paspası
Kapı önü paspası

Saksılar ve Çiçekler ile Bezeyin.

Kapınızın önünde yeterli alan varsa büyük boy saksılara çiçek ekerek kapı yanlarına yerleştirebilirsiniz. Bunun dışında ufak bir oturma alanı da yerleştirebilirsiniz. Alanınız daha dar ise küçük saksılar ile sukulentler yada begonyalar yerleştirerek doğal bir ortam yaratabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu özel alanda hoş dost sohbetleri ve kahve keyifleri yapabilirsiniz. Aileniz ile birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz.Oturma alanı ve çiçekler
Oturma alanı ve çiçekler

Kapı Süslerini Unutmayın.

Kapı süsleri sevilen ve çok tercih edilen bir seçenektir. Her zevke göre farklı kapı süsü tasarımları bulmak mümkündür. Hazır satılan kapı süslerini tercih edebileceğiniz gibi özel tasarım modelleri de deneyebilirsiniz. Keçe, etamin, taş boyama, halat ip, tüller, kokulu taşlar gibi pek çok malzemeden harika kapı süsleri yapılmaktadır. Sizin tarzınızı hangisi yansıtıyorsa seçerek kapı önü dekorasyonunuzu güzelleştirebilirsiniz. İsterseniz aşağıdaki gibi bohem bir tarz yakalamak için doğal kurutulmuş çiçeklerden faydalanabilirsiniz.

Kapı süsleri
Kapı süsleri

Renkli Bir Kapı ile Karakterinizi Yansıtın.

Ev kapıları genellikle tekdüze renklerden seçilmektedir. Ancak bazı insanlar bu kalıbı kırarak harika kapı dekorasyonlarına imza atmaktadır. Geçmişte insanlar kapılarının rengini seçerken bazı etkenleri göz önüne almışlardır. Mesela mavi renk ile boyandığında zararlı böceklerden ve hayvanlardan korunulduğuna inanmak gibi… Ancak günümüzde bu güzel ayrıntılar unutulmuş durumdadır. Eğer renkli bir dünyanız var ise ev kapınızı sizi yansıtan renge yada renklere boyayarak insanların yüzünde gülümseme yaratabilirsiniz.

Kapı önü boyama
Kapı önü boyama

Birbirinden güzel kapı önü dekorasyon örnekleri için galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close