Bahçe DekorasyonuBalkon DekorasyonuKendin Yap

Kasalar İle Balkonunuza Güzellik KatınFarklı olmayı sevenlerdenseniz sizlere kasalardan harika balkon dekorları yapmayı gösterebiliriz. Birbirinden güzel ve şık köşeler oluşturmak için eski meyve sebze kasalarını değerlendirebilirsiniz. Bu kasaları ister doğal haliyle hiç bir işlem yapmadan kullanabilir isterseniz de boyayarak ortama uygun hale getirebilirsiniz. Kendin yap projeleri ile ilgili iseniz ve seviyorsanız haydi iş başına…

Kasalardan Harika Çiçek Standları.

Balkonlarınızı süsleyen çiçekler için harika standlar oluşturabilirsiniz. İster tek kasadan ister birden fazla kasayı bir araya getirerek çok güzel bir çiçek standına sahip olabilirsiniz. Üstelik hiç para harcamadan. Birkaç tarz saksı ve fener gibi dekoratif öğeler ekleyerek ortama stil katabilirsiniz. Rengarenk çiçekler ile stres atacağımız güzel bir alana sahip olabilirsiniz.

Meyve kasasından saksı standı

Meyve kasasından saksı standıKasaları doğal renginde kullanabileceğiniz gibi boyayarak kullanmanızda mümkün. Beyaza boyayarak daha ferah bir ortam oluşturulabilir. Bahçeniz için doğallık ve ferahlık bir arada.

Kasadan saksı standı
Kasadan saksı standı

Küçük Kasalardan Saksı

Küçük kasalar artık bir çok yerde dekoratif öğe olarak satılmaktadır. Bu öğelerden satın alarak harika saksılar oluşturabilirsiniz. İçlerine yerleştireceğiniz saksılar yada doğradan ekeceğiniz çiçekler ile her zaman farklı olmayı başaracaksınız. Balkon, bahçe, teras, veranda gibi alanlarda güzel bir dekor arayanlar için tercih edilebilir.Kasadan saksı
Kasadan saksı

Birden fazla çiçek yerleştirerek tavana asabilirsiniz. Tavandan sarkan kasa saksılarınız ortamın daha doğal ve farklı olmasına katkı sağlar.

Tavan saksısı
Tavan saksısı

Kasalardah Sehpalar

Kasaları yan yada ters çevirerek üstüne yerleştireceğiniz düz bir blok sayesinde sehpa olarak kullanabilirsiniz. Kasanın şekline göre bu bloka ihtiyaç olmayabilir. Ancak balkonunuzda kullanabileceğiniz harika ve uygun maliyetli bir eşyaya sahip olursunuz.

Kasadan sehpa
Kasadan sehpa

Kasa sehpanızı çay ve kahvenizi koymak için kullanabileceğiniz gibi, dekoratif unsurlar yerleştirerek kullanmanızda mümkün. Çiçek, dergi gibi öğeleri yerleştirerek farklı bir stil oluşturabilirsiniz.

Kasadan balkon sehpası
Kasadan balkon sehpası

Fotoğraf galerimizden bir çok müdel görebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Önerilerimizden bir yada birkaçı sizlere ilham olabilir.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close