Banyo DekorasyonuVintage

Vintage banyo fikirleri 2020 / 2020Eski Vintage tarzı şeyleri seviyorsanız, banyonuzun ve evinizin geri kalanını vintage bir tasarıma uydurabilirsiniz. Geçtiğimiz on yılın en popüler eğiliminden biri olan ve büyümeye devam eden vintage banyo tarzını sizinde banyonuzda oluşturması kolay olacaktır; ancak bunun iyi dekore edilmesi gerekir.

Eski tarz banyo stilinizi seçin: Çatışan çiçek desenleri ve kadın aksesuarları, perişan şık detaylara sahip çift sıralı nötrler veya modern bir kenarı olan güzel pastelleri olan şık bir banyo. Bu temaların her biri tamamen farklı bir sonuç verecek, ancak hepsi Vintage temalı bir evde muhteşem olacak.

Vintage banyo fikirleri 2020 / 2020

Cesur gidin ve yoğun duvar kağıdındaki çiçek desenlerini tercih edin, çatışan çiçek folyeleri ve dış dünyanın cenneti haline gelecek ultra kızıl görünümlü çiçek aksesuarlarıyla birleştirin.

Veya biraz daha görkemli bir şey seçin, odaya daha yetişkin bir his vermek için ince desen ve pastel renkli mobilyalar içeren duvar kağıdı kullanın. Koyu renkte vernikli döşeme tahtaları, odanın çok fazla karışık görünmesini önleyecektir.

Tam bir vintage banyo stili isterseniz, eşyaları benzersiz şekilde kullanmayı deneyin. Eski metal dolaplar, tüm yedek havlularınız ve banyo malzemeleri için mükemmel saklama dolapları seçin. Veya çerçeveli vintage afişler, 1950’li yılların vibesiyle,  harika duvar askıları oluşturacaklar.

Minik beyaz banyo tercih etmek ve sadece birkaç eski banyo aksesuarları eklemek istiyorsanız odanıza renkli bir saklama birimi eklemeyi deneyin. Vintage sabunlarını teneke kutuda veya pervazın üzerine ince fakat çekici bir dokunuş için koyun.Daha Fazla: Küçük banyo için küvet seçme

Bu eski banyo fikri gerçek bir çiçek festivalidir. Ve muhteşem değil mi! Çiçekli duvar kağıtları, süslenmiş bir perde, çiçek motifli havlular ve bir patchwork etkisi çini detaylar.

Bu banyodaki tasarıma pek çok muhteşem vintage öğeler var –  küvet, tel havlu tutacağı ve renkli saklama birimi. Sonuç parlak, eğlenceli bir eski tasarım.

Lavabo ve ayna ile musluklar

Bu eski banyo fikrinden nereden başlayabilirim? Metal lavabo, eski kapılar , vintage ayna. Hepsi o kadar mükemmel ki .

Vintage banyo ünitesi ve çiçekli duvar kağıdı

Her şey bu muhteşem tuvalet takımlarıyla yapılan ambalajla ilgili, bu yüzden onları duvara monte edilmiş açık raf birimi ile gösterin. Vintage tarzı duvar kağıdı ve el havlusu için en iyi seçimler.

Sarı Vintage Küvet ile pembe banyo

Şeker pembesi ve limon sarısı , kadınsı ve eğlenceli olan bu banyolar 1950’lerin vintage hissini yaratıyor . Çerçeveli baskılar ve vintage aksesuarlar banyoya eğlenceli bir dokunuş katıyor.

Şık rose duvar kağıdı ile şık banyo

Çiçek desenli duvarı, özellikle de  hoş bir duvarı seviyoruz! Klasik bir gül süslemesi tasarımı mükemmel bir zemin oluştururken, Vintage küvet banyonun odak noktası olur. Güzel dantel perdeler ince vintage tarzı görünümünü yumuşatır.

Vintage Countury Banyo

Bu kadınsı banyo, gerçek bir toz odası gibi hissettiriyor. Banyoda kullanıldığında pembe ve beyaz her zaman temiz ve taze bir görünüme sahiptir.Kelimeler

1 thought on “Vintage banyo fikirleri 2020 / 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close