Ev DekorasyonuMaksimalizm

Evinizi Canlandıracak Maksimalist DetaylarEvinizi daha canlı hale getirmek istiyorsanız, size maksimalist birkaç örnek ve detay vermek isteriz. Bu makalemizde maksimalist stilin dokunuşları ile evinizi nasıl daha canlı hale getirebileceğinizi sizlerle paylaşacağız.

Cesur ve Dikkat Çekici Detaylar.

Beyaz duvarlar üzerine oldukça dikkat çeken desenli tablolar yada duvar kağıtları ile güzel bir dekorasyon yapabilirsiniz. Desenlerin arasında ahenk olması gerekir. Bu ahenk evin diğer dekoratif unsurlarında da bulunmalıdır. Halı, mobilya, perde gibi dekoratif öğelerin dikkat çekici ancak uyumlu olması önemlidir. Ortak nokta kimi zaman desen olurken, kimi zaman malzeme olabilir. Desen çeşitliliği daha maksimalist görünmeyi sağlar. Cesur ve dikkat çekici detaylar ile istediğiniz ilgili bulabilirsiniz.

Cesur ve Dikkat Çekici Detaylar
Cesur ve Dikkat Çekici Detaylar

Tavanı Farklı Bir Şekilde Tasarlayın.

Tavanı dekorasyona dahil ederek maksimalist bir stil oluşturmak oldukça kolaydır. Üstelik bu tarza yakışacak bir adımdır. Odaya canlılık ve hareket katacak desenlere sahip bir duvar kağıdı ile kaplamak, size aradığınız hareketi sağlayacaktır.

Tavanı Farklı Bir Şekilde Tasarlayın
Tavanı Farklı Bir Şekilde Tasarlayın

Siyah Rengin Asaletini Kullanın.

Maksimalizm isyankar bir stildir. Siyahın isyankar tarafını kullanarak harika bir ortam yaratabilirsiniz. Ancak bunu yaparken oldukça renkli aksesuarlar tercih etmelisiniz. Böylece siyahın kasvetli ve bunalım yapan tarafını değil daha dikkat çekici tarafını görürsünüz. Renkli çerçeveler ve tablolar ve mobilyalar bu konuda size yardımcı olacaktır.Siyah Rengin Asaletini Kullanın
Siyah Rengin Asaletini Kullanın

Mevcut Alanı En Yüksek Düzeyde Kullanın.

Tek odalı bir alanınız varsa burayı daha kullanışlı hale getirirken daha cesur davranabilirsiniz. Stüdyo daire yada küçük bir ev. Sizin için gerekli olan maksimalist algı yaratacak parçalar seçmektir. Hayal gücünüzü zorlayarak bu küçük alanı hem çalışma alanı hem de yaşam alanı olarak tasarlayabilirsiniz. Raflar, çalışma masası, yemek masası, dekoratif unsurlar ve ayırıcı rolü oynayacak şık paravanlar size yardımcı olabilir. Seçeceğiniz parçaların iddialı ve uyumlu olmasını unutmayın.

Mevcut Alanı En Yüksek Düzeyde Kullanın
Mevcut Alanı En Yüksek Düzeyde Kullanın

Doğal ve Tropik Dokunuşlar Yapın.

Duvarlar ev dekorasyonunda oldukça önemli yere sahiptir. Duvarda yapılacak düzenlemeler ve yenilikler evinizin daha ilgi çekici görünmesini sağlar. İri yapraklı tropikal desenli bir duvar kağıdı tamda istediğiniz dokunuşu sağlayabilir. Sadece iri yapraklar değil, doğanın her parçasını barındıran doğa temalı duvar kağıtları sizin için doğru seçimler olacaktır.

Doğal ve Tropik Dokunuşlar Yapın
Doğal ve Tropik Dokunuşlar Yapın

Fotoğraf galerimize göz atarak ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close