Ofis Dekorasyonu

Home Ofis Serbest Çalışma Alanını Düzenleme

Evde Serbest Çalışma Alanını Düzenlemek için 18 FikirHome Ofis Serbest Çalışma Alanını Düzenleme ve Dekor Fikirleri

Evde çalışmak bir çok avantaja ancak bazı dezavantajlara sahiptir ve yalnızca zor olan zamanlama organizasyonu ile ilgili değil, aynı zamanda dekore etmek ve rahatlıkta önemli. Bir evde çalışma alanı oluşturmak biraz zor olabilir: ama daha resmi hale getirebilirsiniz.O zaman alanın geri kalanına nasıl bakacaksınız? Ayrı bir oda değilse çalışma alanını nasıl organize edersiniz? Size yardımcı olabilecek bazı pratik ipuçlarına göz atabilirsiniz.

Home Ofis Serbest Çalışma Alanını Düzenleme ve Seçme

Farklı Odalarda Çalışma Alanları

Yatak Odası

Evinizin herhangi bir odasında çok fazla sesin olmadığı ya da pek fazla kişinin olmadığı bir çalışma alanı yaratabilirsiniz, çünkü sesli ortamlarda çalışmak zor olacak. Çoğu kez uyku veya çalışmanız için kullandığınız bir yatak odasında kimse sizi rahatsız etmez. Bir çalışma alanı, uygun eşyalar ve aksesuarlar seçilerek oda dekoruna entegre edebilir veya çalışma ve uyku bölgelerini sırlı bir duvarla bölebilirsiniz.

Home Ofis Serbest Çalışma Alanını Düzenleme

Erkekler için ise maskülen bir yatak odası ve çerçeveli bir panelle ayrılmış bir çalışma alanı olabilir.

Bir çok küçük ve kompakt çalışma alanı masası dahili raflar ile her pencere yanına monte edilebilir şekilde satılır.

Uyku ve çalışma alanını ayırmak için camlı ek bir pencere veya panel eklenebilir.

Salon

Salonlar, çalışma alanı yerleştirmek için diğer popüler odalardır. Yerleşik raflara ve dahili bir masaya sahip küçük bir çalışma alanı böyle bir odaya kolayca yerleştirilebilir ve farkına bile varmayacak kadar mükemmel şekilde entegre edilebilir. İsterseniz ortam ile kaynaştırmak için aydınlatma, aksesuarlar ve kilim ile vurgulayabilirsiniz. Bir çalışma alanının oturma odasında bulunmasıyla ilgili tek sorun, evcil hayvanınızın ya da küçük çocukların gürültü yapmasıdır.Ancak alışkınsanız size sorun oluşturmaz.Daha Fazla: Modern ve Hesaplı : Adore Ofis Takımları 2020

Kanepenin arkasındaki boşluk genellikle kullanılmaz ve çalışma alanınızı orada oluşturabilirsiniz. Yada salonda mükemmel şekilde entegre edilmiş yerleşik raflara sahip küçük bir çalışma alanı yaratabilirsiniz. Başka bir seçenek ise çalışma alanında kullanmak için uzun bir masa salona konabilir.

Mutfak

Bir mutfak, çalışmak için en rahat yer olmayabilir, ancak fazla kullanılmıyorsa neden olmasın? Belki de, çok çalışanlar için en iyi fikir değil, ancak günde birkaç saat evden çalışanlar için sorun yok. Mutfağınıza ilave dolap isteyin ve bunları çalışma alanınızı oluşturmak için kullanın. İlave aydınlatmayı unutmayın, gerekli.

Varsa bir balkon çalışma alanı oluşturmak için mükemmel bir yerdir – çok ışık garanti edilir ve kapalı ise rahatsız edilmeyeceksiniz. İhtiyacınız olan tek şey, küçük veya dahili bir masa ve bazı raflar ve balkona rahat bir sandalye yerleştirmektir. Manzaranın tadını çıkarın ve çalışmak için ilham alın!

İşlevsel Gizlenebilir Çalışma Alanları

Ev ofisiniz için uygun bir yer veya köşe bulamazsan, sorun değil! Herhangi bir odada bir pencere pervanesi kullanın veya katlanır bir masa satın alın – artık çalışacak bir alanınız var! Aşağıdaki galerimizde ki fikirlerden esinlenin ve evinizde istediğiniz yerde şık bir çalışma alanı oluşturun.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close