Ofis Dekorasyonu

Ahşap Paleti ile Çalışma Masası FikirleriZamanınız ve birazda el beceriniz varsa harika bir çalışma masasına sahip olabilirsiniz. Üstelik bu masa kimsede olmayan, eşsiz ve size özel olacaktır. Paletleri kullanarak çalışma masası yapmak eğlenceli ve keyiflidir. Eğer bulabileceğiniz bir ahşap palet varsa çalışma odanızda harika bir masaya sahip olmak için hazır olun. Üstelik geri dönüşüm yaparak doğayı korumaya almış olursunuz. Faydalı ve havalı bir geri dönüşüm projesi olacaktır. Bir masa için bir ahşap palet yeterli olur ancak farklı bir tasarım istiyorsanız birden fazla kullanabilirsiniz. İstediğiniz renk ile boyayarak modern ve tarz bir çalışma çıkarabilirsiniz. Uygun fiyata yapılan bu güzel masalardan birkaç örneği sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Siyah Ahşap Palet Çalışma Masası

Siyahın asil görünümü çalışma odanıza yada ofisinize fark katacaktır. Palet masanın üzerine yerleştirilen cam ile çalışma alanı daha konforlu hale gelecektir. Şıklıktan ve farklı olmaktan hoşlananlara harika bir seçenek olabilir.

Ahşap Paleti ile Çalışma Masası Fikirleri
Ahşap Paleti ile Çalışma Masası Fikirleri

Gri Ahşap Palet Çalışma Masası

Gri ton ile desteklenen bu masa daha spor  yada feminen bir çalışma odasına oldukça güzel bir hava katacaktır. Alt kısımda bulunan alanı depolama alanı olarak kullanılabilir. Seçeceğiniz aksesuarlar ve sandalye ile tarzı bir anda değişebilecek güzel bir çalışma masası olmuş.Gri palet masa modeli
Gri palet masa modeli

Özel Tasarım Ahşap Çalışma Masası ve Puf

Birden fazla palet kullanarak yapılan bu masa oldukça farklı ve tarz bir görünüme sahip. Oturma alanı olarak düzenlenen puf ise güzel bir bütünlük sağlamış.

Ahşap çalışma masası modeli
Ahşap çalışma masası modeli

Doğal Görünümlü Ahşap Palet Çalışma Masası

Ahşabın doğal görüntüsünü bozmadan yapılan bir palet masa örneği. Bu güzel masayı rustik ayrıntılar ile güçlendirerek daha doğal bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Ayrıca yerleştireceğiniz ev bitkileri ile harika bir sonuç elde edebilirsiniz.

Palet çalışma masası
Palet çalışma masası

Diğer ahşap palet çalışma masası modelleri için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close