Aydınlatma

Dekoratif Halat Detaylı Rustik Aydınlatmalar 2020

Ahşap ve halat detayları ile diğer aydınlatmalara göre ortama daha sıcak ve samimi bir tarz katan 2017 - 2018 rustik aydınlatma modelleriKaliteli ve şık aydınlatmalar dekorasyonun kalitesini ve tarzını belirleyen en önemli unsurlar. Günümüz aydınlatmaları artık sadece kullanım amaçlı değil, yenilikçi ve özel tasarımları ile dekorasyonun önemli aksesuarları halindeler. Bugün yazımızda son dönemlerde giderek popülerleşen Dekoratif halat detaylı rustik aydınlatmalar yer veriyoruz.

Rustik aydınlatmalar tasarımlarında yer alan ahşap ve halat detayları ile diğer aydınlatmalara göre ortama daha sıcak ve samimi bir tarz kazandırıyor. Ahşap ve halat gibi doğal dokuların yarattığı sıcaklık birbirinden estetik tasarımlara hayat vermiş durumda.

dekoratif ahsap sarkit modelleri 2020
dekoratif ahsap sarkit modelleri 2020

Dekoratif Halat Detaylı Rustik Aydınlatmalar 2020

Yükselen aydınlatma trendleri arasında yer alan halat aydınlatmalar hem klasik hemde modern dekorasyonlar için son derece ideal tasarımlar. Özellikle ahşap tutkunları için bu rustik aydınlatmalar bir hayli değere sahip. Kullanılan materyaller gereği bu tasarımlar kullanıldıkları mekanlarda adeta odak noktası haline geliyorlar.

dekoratif ikili halat sarkit 2020
dekoratif ikili halat sarkit 2020

Halat detayları son bir kaç yıldır dekorasyonda etkisi gösteriyordu, özellikle bu sezon tam anlamıyla trend oldular diyebiliriz. Son yıllarda ev dekorasyonunda daha doğal ve sıcak stillerin öne çıktığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ahşap ve halat detayları ile daha doğal ve sıcak bir tarz 

Yaşam alanınıza doğallıktan ödün vermeden sıcak ve şık detaylar eklemeyi düşünüyorsanız halat detaylı rustik aydınlatmalar mutlaka incelemeniz gereken tasarımlar arasında.rustik aydınlatmalar
rustik aydınlatmalar

2017 – 2020 aydınlatma trendleri arasında yer alan rustik detaylı aydınlatmalar bir çok farklı model ile her tarz yaşam alanında rahatça kullanılabiliyor. Daha çok salon, yemek odası ve mutfak gibi alanlara tarz katan bir dekor olarak tanımlayabiliriz bu tasarımları.

rustik aydınlatmalar
rustik aydınlatmalar

Halat detaylı rustik aydınlatmalar arasında dekoratif sarkıtlar, şık lambader ve dikkat çekici aplik tasarımları yer alıyor. Bunun yanı sıra artık çalışma masaları içinde halat ve ahşap detaylı masa lambaları son derece popüler. Şuan bir çok ünlü ev dekorasyon online alışveriş sitesinde onlarca farklı model ile satışa sunulmuş durumda.

rustik aydınlatmalar
rustik aydınlatmalar

Rustik tarzı aydınlatmalar alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, tasarımda kullanılan ahşabın kalitesidir. Size önerimiz doğal bambu tasarımlar üzerinde yoğunlaşmanız. Doğal bambudan üretilen rustik halat aydınlatmalar daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanıma sahiptir.

halat detayli ahsap sarkit avize 2020
rustik aydınlatmalar


2 thoughts on “Dekoratif Halat Detaylı Rustik Aydınlatmalar 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close