Bahçe Dekorasyonu

Göz Alıcı Bahçe Giriş TasarımlarıBahçeli bir evde oturan kişiler için harika bahçe giriş tasarımları vardır. Bahçeden evinize doğru gidiş yolunu daha etkileyici bir şekilde yapmak istiyorsanız bu önerileri dikkate alarak, ilham alabilir, ortaya harika yürüyüş yolları çıkarabilirsiniz. Misafirleriniz bu geçiş yollarına hayran kalacaktır. O zaman, vakit kaybetmeden bu birbirinden güzel bahçe giriş tasarımlarına göz atalım.

Çakıl ve Ahşap Uyumunu Mutlaka Kullanın.

Beyaz çakılların üzerine yerleştirilmiş ahşap plakalar ve yanlarında bulunan yeşillikler ile harika bir yürüyüş yolu tasarlayabilirsiniz. Oldukça doğal ve dikkat çekici bir bahçe girişi olacaktır.

Çakılların Üzerinde Ahşap Yürüyüş Yolu
Çakılların Üzerinde Ahşap Yürüyüş Yolu

Taşlar Arasından Çıkan Çimler ile Doğal Bir Bahçe Girişi

Bahçenizin avlusuna döşeyeceğiniz kayrak taşları ve arasından çıkan çimler oldukça güzel bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Bu güzel yolu rengarenk çiçekler ile bütünleyebilirsiniz.

Taşlar Arasından Çıkan Çimler
Taşlar Arasından Çıkan Çimler

Modern ve Minimalist Bir Bahçe Girişi.

Çakıl zeminlerden hoşlanıyorsanız, bu bahçe giriş tasarımı tam size göre. Çakıllarla süslenmiş minik bir bahçe ve ahşap trabzanlarla devam eden ev girişi oldukça sade ancak sıcacık bir görünüm sağlamış.

Modern ve Minimalist Bir Bahçe Girişi
Modern ve Minimalist Bir Bahçe Girişi

Tropik Bitkiler ile Modern Bir Bahçe Girişi.

Modern çizginizden ödün vermek istemiyorsanız, tropik bitkileri kullanabilirsiniz. Geniş karo taşları ile devam eden bahçe yolunun kenarına dikeceğiniz tropik bitkiler, bu aradığınız modernliği size verecektir.

Göz Alıcı Bahçe Giriş Tasarımları
Göz Alıcı Bahçe Giriş Tasarımları

Geniş Karo Taşları ile Bahçe Girişi.

Karo taşları daha derli toplu, sade ve modern bir çizgi arayanlar için güzel alternatiftir. Bu örnekte giriş kapısı ve devamına döşenen geniş karo taşları, temiz bir görüntü yakalanmasını sağlamış. Bahçenin devamında çimler ve çiçekler ile doğala geçiş yapılarak güzel bir görüntü yakalanmış.Geniş Karo Taşları ile Bahçe Girişi

Geniş Karo Taşları ile Bahçe Girişi

Bahçenizden Evinize Romantik Bir Giriş

Romantik bir atmosfere sahip sevimli bir eve sahipseniz, bahçeden eve girişinde aynı şekilde olması güzel olur. Bu örnekte kareli beton avlunun devamını siyah merdiven basamakları ve korkulukları takip ediyor. Çiçek tarhları ile oldukça romantik ve sevimli bir ortam oluşuyor.

Romantik Bahçe Girişi
Romantik Bahçe Girişi

Pergola ile Estetik Bir Yürüyüş Yolu

Yaya yolu boyunca döşenen ahşap pergolayı, saz gölgelikler yada tropik bitkiler ile destekleyebilirsiniz. Bu estetik yürüyüş yolu boyunca güzel çiçeklerden yardım alabilirsiniz.

Ahşap Pergola ile Yürüyüş Yolu
Ahşap Pergola ile Yürüyüş Yolu

Galerimizden fotoğraflara daha rahat göz atabilir, bahçeniz için ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close