AksesuarStilVintage

Vintage Tablolar ile 8 Dekorasyon Modeli

Diğer aksesuarları çıkarın duvarlarınız Vintage tablolar ile çok daha heyecanlı!Hepimiz, harika bir tişörtün mağazada nasıl bulunacağımızı biliyoruz, ancak işe vintage tablolar satın almaya geldiğinde, çoğu insan bunu bilmiyor. Mükemmel bir tabloyu bulmak göründüğü kadar zor değil. Ekonomik, iyi boyama , yada mükemmel baskıda olmalı. Aslında bazı şeylerin daha önce kullanılmış olması daha iyidir .

Vintage Tablolar ile 8 Dekorasyon Modeli

Vintage tabloları nasıl seçeceğiniz ile ilgili bazı bilgiler ve dekor örnekleri paylaştık. Diğer aksesuarları çıkarın duvarlarınız Vintage tablolar ile çok daha heyecanlı olacak.

Bir Tema Seçin

Vintage bir şey alırken bu oldukça önemli bir kuraldır. Bakışınız eski tarz olsa bile, seçmek zorunda kalacağınız bazı şeyler var.

Mesela, eğer orta yüzyılın hayranıysanız barok tarzını iki katı isteyeceksiniz.

Önden Plan Yapmayın

Vintage tablolar ile ilgili zor olan şey, genellikle bulduğunuz ve sevdiğiniz parçaların her zaman doldurmanız gereken bir boşluğa tam olarak uymayacağıdır. Bu yüzden, vintage tablo koleksiyonunuzu tamamlamak için tüm parçaları kullanmanız gerekmeyen bir tür bulmaca olarak düşünün. Birçok vintage dekor tazı, sevdikleri parçaların tüm depolama ünitelerine sahiptir, ancak sadece boş alan yoktur.

Evlerimizde duvarda olmayan pek çok parçamız var. Bir fikri ortaya çıkaran birkaç parça mobilya olabilir. Sonra oradan, mükemmel tablolar ile tamamlanacak olan ruh hali gerekiyor. Esnek olun, evinizde hiçbir şey sonsuza dek kalmak zorunda değil.

DAHA FAZLA: Vintage banyo fikirleri 2020 / 2020İmzası olan bir parçayı bulmak için yeterince şanslıysanız, her zaman daha iyisine bakın. Ayrıca yeni sanatçıları bulmak için harika bir fikir.

Çerçevenin Ötesinde Bakın

Yeniden doğuş, bir acıdır ve eğer profesyonel değilseniz, zaman ve parayı yeniden değerlendirmek için harcayamayacaksınız demektir. İşte bir düşünce: çerçeveye gerçekten ihtiyacınız yok.  Büyük parçalar genellikle çirkin veya tarihli çerçeveleme nedeniyle göz ardı edilir. Şaşkın olmayın. İşin kendisine odaklanın.

Eğer hala bir tablo bulmak için arayıştaysanız,  evde yapmak için alışılmamış yolları deneyin: Eski 19. yüzyıl portresi bulun. Ve daha büyük bir soluk pembe keten sarılı tuval üzerine portreyi ekleyin. Yaşlı beyler fantastik bir görünüme sahipler ve artık evdeki en sevilen parça olarak misafirler tarafından sık sık dile getiriliyor.

Profesyonel Arama

Bazen biraz kusurlu olsa bile bir şey isteyeceksiniz. Yaygın olan ise nem veya küf hasarıdır.  Yapabileceğin en iyi şey [küf hasarı için] güneş ışığı ve hafif sabunlu su ile temizlemek.  Ancak, günün sonunda küçük bir leke kalabilir Birileri her zaman bizden daha fazlasını bilir, Google’a bakıp değerli parçaların ve tabloların temizliği hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Kullandığınız kanepeler ve vintage öğelerden farklı olarak, küçük bir detay vintage tablosunu harekete geçirmez. İlla her şey Vintage olmak zorunda değil bu yüzden yapısal bütünlük hakkında endişelenmenize gerek yok.  Aşınma ve yıpranma olan çerçevelerde daha hoş görünüyor.

Vintage Tablolar ile 8 Dekorasyon Modeli / GaleriKelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close