Salon Dekorasyonu

Geleneksel Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

ilham alabileceğiniz birbirinden şık, samimi ve sıcak geleneksel oturma odası dekorasyon örnekleri galerimizde sizi bekliyor..Bir çok kişi salon ya da oturma odalarının dekorasyonun geleneksel ya da klasik olmasını ister. Geleneksel bir oturma odasının dekorasyonu aslında hiç de zor değildir. Berjer koltuk, deri, kumaş oymalı kanepeler ve sandalyeler. Bu konuda ilham alabileceğiniz birbirinden şık, samimi ve sıcak geleneksel oturma odası dekorasyon örnekleri galerimizde sizi bekliyor..

Tablo seçimi de geleneksel olmalı. Belki bir yağlı boya manzara resmi. Ahşap bir masa ve sandalyeleri oldukça uygun bir seçim olabilir. Perdeler yine klasik ve fonlu olmalı, antika aksesuarlar kullanılmalıdır. Antika bir abajur, antika bir telefon olabilir.

geleneksel salon dekorasyonu 2020
geleneksel salon dekorasyonu 2020

Geleneksel Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Eski bir şark halısı ya da kilimi son derece yakışır. Geleneksel olan her şeyle evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Renkler tabi ki yine geleneksel olan beyaz, haki, kahve, karamel olabilir. Duvar renkleri de bej ve tonlarında olabilir. Ancak kırmızı da bu geleneksel salon dekorasyonunda sıklıkla kullanılan bir renktir.sıcak ve samimi geleneksel tarz salon dekorasyonu
sıcak ve samimi geleneksel tarz salon dekorasyonu

Böyle bir dekorasyon sizin tarzınız olacaksa antikacıları, eskicileri ve bit pazarlarını sıklıkla dolaşmanız gerekecektir. Bu tarz bir dekorasyon daha çok ağır, lükse kaçan bir tarz olmakla beraber son derece etkileyici bir dekorasyon biçimidir.

geleneksel salon dekorasyon fikirleri 2020
geleneksel salon dekorasyon fikirleri 2020

Galerimizde sizlere fikir oluşturacağını düşündüğümüz geleneksel salon dekorasyon fikirlerine ait en güzel örnekleri bulabilirsiniz.

Eviniz büyükse ve böyle bir dekorasyonu tercih ediyorsanız en güzel geleneksel oturma odası dekorasyonu örnekleri için galerimizi tıklayınız.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close