Faydalı Bilgiler

Evinizde Karışıklığı Gizlemek için Yaratıcı YollarKablolarınızı, anahtarları veya evcil hayvanlarınızın kaselerini vb karışıklığı gizlemek için yaratıcı yollar mı arıyorsunuz.Bunların herkesin görebileceği yerlerde olmasını istemiyor musunuz? Saklayın o zaman. Geleneksel saklama alanları sayesinde ile pratik ve daha düzeli bir dekorunuz alabilir; dolayısıyla beğenebileceğiniz birkaç farklı fikir önermekteyiz. Yaratıcı olun ve tüm bunları ve daha fazlasını sade bir şekilde gizleyin.

Evinizde Karışıklığı Gizlemek için Yaratıcı Yollar

Ortadaki kabloları saklayın ve organize edin.

Evinizi  duvar kağıdına çevirdiğinizde tv kablolarını nasıl gizleyeceksiniz ? Onları ortadan kaldırmaya çalışmak yerine duvarların üzerine sergileyin. Yaratıcı olun ve onları dekorla mükemmel şekilde bütünleştirmenin bir yolunu bulacaksınız.

Hepinizin bildiği gibi kablo depolama, herkesin mücadele ettiği bir sorundur. Fakat bunun için birçok çözüm var. Örneğin, bir karton kutu alın, yanlardaki iki kanalı kesin ve içindeki kabloları gizleyin. Bunların hepsi masanın altında dolaşmaktan iyidir.

Kabloları düzenlemek ve saklamak için boş tuvalet kağıdı rulolarını kullanabilirsiniz. Onları daha cazip kılmak için bunları renkli bantla süsleyebilirsiniz.

İşte bir kutunun kabloları gizlemenize yardımcı olabileceği başka bir yol. Kutunun bir tarafında uzunlamasına delikler açarsanız, kabloların üzerinden geçmesine ve düzenlenmesine izin verebilirsiniz.

Çekmeceli ve gizli hafızalı zemin

Bu odada tüm çekmece ve kapılar kapalı olduğunda alan neredeyse boş görünüyor. Ancak bu sert dekorun arkasında,  bu yükseltilmiş platformun içinde çoğu gizlenmiş, çeşitli gizli saklama bölmelerini gizlemektedir .Kablosuz modeminiz kılık değiştiriyor.

Modeminizin ortada görünmesini sevmediğiniz de, oturma odanızın köşesinde veya ev ofisinizde kötü görünmesini istemezsiniz. Öyleyse bir kutuya saklayın. Bu çok basit bir çözüm.

Ayrıca modem için bir kitap kapağı kılıfı da yapabilirsiniz. Eski bir kitap veya gerçekten kapaklı bir kitap alın ve içindeki sayfaları kesin. Modemi gizlemek için kapağı kullanın.

Çirkin bir duvar menfezini gizleyin.

Havalandırma, evinizden memnuniyetle kullanacağınız şeylerden biridir ancak kapatamayacağınız şeylerden biridir. Bir uzlaşma olarak daha az belirgin hale getirmek ve onu bir şekilde gizlemek tercih edilebilir. Bu gerçekten harika bir fikir.

Merdivenlerin altındaki saklı depolama.

Evinizin depolama alanından yoksun olması, ancak bir merdiven olması durumunda, harika bir fikrimiz var: Merdivenleri depolama alanlarına çevirebilirsiniz . Her biri gizli bir çekmece olabilir.

İster evinizdeki seviyeleri birbirine bağlamanıza yardımcı olacak bir merdiven ya da sadece bir ya da iki adımınız olsun, bu fırsatı kişisel eşyalar, kitaplar ve diğer her şey gibi fazlalıklar için depolama alanı olarak kullanabilirsiniz.

Köpek yemek kaselerini gizleyin.

Hayvanınızı seviyorsunuz ama ortada yiyecek ve su kasesi  istemiyor musunuz? Onları çekmecede sakla. Yerden tasarruf edeceksin ve hatta köpeğinizi açıp kapamak için eğitebilirsiniz.

Kedi tuvaletini gizle.

Evde bir kedinizin olmasının dezavantajlarından biri, tuvaleti için bir yer bulmak zorunda kalacağınızdır. Eğer  dekorunuzu bozmak istemiyorsanız kompakt bir birimin içinde gizleyebilirsiniz.

Dahili çöp bidonları

Mutfakta gizli halde daha iyi görünen birçok şey vardır. Örneğin atık kutusu.. Bunları dahili çekmecelerle sade bir şekilde gizleyebilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close