Duvar Dekorasyonu

Büyük Duvar Resimleri ile Farklı Mekanlar İçin Fikirler

Duvarlara yapılmış büyük duvar resimleri, iç mekanlarda çarpıcı görünmelerini sağlar ve temaya ve stiline bağlı olarak odada özel bir atmosfer yaratır. Doğal görünümü arayanlardan iseniz, gerçek fotoğraf duvar resimleri en iyi yoldur. Doğal manzaralar, insanlar, şehir haritaları ve diğer resimler gerçek resimli duvar kağıdı ile duvar dekorasyonu en doğal gerçekçi olanlardır. 2018 büyük resimli duvar kağıdı modelleri, farklı malzemelerin yanı sıra çeşitli tasarımlarda bulunur. Odadaki çeşitli sahneleri veya bahçeleri ve hayvanları tasvir ederek tüm duvarları süslemek için kullanılabilirler. Çocuk odasını süslemenin ve diğer odalarda özel bir atmosfer yaratmanın harika bir yoludur. En nefes kesici büyük duvar resimleri ile dekor fikirlerinden bazılarını topladık, zevk alıp ilham almaya başlayın!

DAHA FAZLA: Trend Olan 2018 Duvar Kağıtları

Büyük Duvar Resimleri ile Farklı Mekanlar İçin Fikirler

Çiçek desenleri, düz bir duvara etki yaratmak için şık bir fikirdir . Bazı doğa resimli büyük duvar kağıdı modelleri ise tüm odanın sanki doğadaymış hissini verir. Ve ev dekoruna daha cesur hale getirin! Burada en popüler baskılar ormanlar, deniz, ağaç resimleri ve çiçek desenleridir. Bunlar duvarlarda daha büyük boylarda çok şık ve etkili  görünüyor, artı renk kombinasyonu nötr ve farklı renklerle karıştırılabilir. Antre, yatak odası, ve home ofisinde böyle bir duvar dekorayonu yapabilir veya böyle bir duvar kağıdı ile kaplanmış küçük bir çocuk odasına gidebilirsiniz. Özellikle resim içindeki renk tonlarıyla ev dekora edildiğinde süper  görünecektir.

Bakınız: Duvar Çıkartmaları İle Evde Özel Temalar

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Bitki Desenli Dekoratif Mozaikler 2018 başlıklı makalemizde 2018 duvar dekorasyonu, duvar dekorasyonu ve mozaik hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close