Duvar Dekorasyonu

Duvar Çıkartmaları İle Evde Özel Temalar

Duvar çıkartmaları ile yaşam alanlarında size özel bir çok farklı tema oluşturabilirsiniz.Evinizde istediğiniz alanlara tarzınızı yansıtmak istiyorsanız bunu rahatça dekoratif duvar çıkartmaları ile yapabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza hareket ve eğlence katmanın yanı sıra, bu küçük araçlarla duvarlarınızda büyük farklılıklar yaratabilmeniz mümkün. Duvar çıkartmaları son yıllarda büyük ilgi gören araçlar, farklı tarzlara ve beğenilere hitap ediyor ve her alana rahatça uygulanabiliyor.

dekoratif duvar çıkartmaları 2020
dekoratif duvar çıkartmaları 2020

Dekoratif sticker modelleri mutfaktan banyoya kadar evinizde aklınıza gelebilecek her bölümde kullanabilir, oldukça kullanışlı ve geçici araçlardır. Kolayca takılıp çıkarılabilir olması ve bir çok zemine uygulanabilir özelliğe sahip olması bu küçük parçaların öne çıkmasında önemli etkenler.

duvar sticker modelleri 2020
duvar sticker modelleri 2020

Duvar Çıkartmaları İle Evde Özel Temalar

Duvar çıkartmaları ile yaşam alanlarında size özel bir çok farklı tema oluşturabilirsiniz. Örneğin çocuk odasına yeni bir  renk ve tema eklemek için oldukça ideal araçlar. Çocukların hayran oldukları çizgi karakterler, renkli şekiller, sevimli hayvan figürleri gibi pek çok farklı tasarım bulunuyor.

dekoratif duvar çıkartmaları
dekoratif duvar çıkartmaları

Dekoratif duvar çıkartmaları rahatça sökülebilen ve çıkarılabilen parçalardır. Uygulandıkları zemine hiç bir şekilde zarar vermez. Duvar sticker modelleri aynı zamanda mobilya ve beyaz eşyalara uygulanabilir yapıdadır.

çocuk odası duvar çıkartmaları 2020
çocuk odası duvar çıkartmaları 2020

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Eğlenceli Kara Tahta Duvar Dekorları 2020

Dekoratif Duvar Sticker Modelleri

Duvar çıkartmaları çocuk odaları için oldukça eğlenceli ve renkli bir duvar dekorasyonu yaratacaktır. Ancak evinizdeki diğer bölümlere’de size özel kişisel bir stil eklemek için harika bir fikir olabilir. Mutfaktan banyoya kadar  her alanda bu küçük araçlar ile büyük farklılıklar yaratabilmeniz mümkün.

yatak odası duvar çıkartmaları 2020
yatak odası duvar çıkartmaları 2020

Dekorasyona yaratıcı ve farklı detaylar eklemenin en  pratik ve hesaplı şekli dekoratif duvar sticker modelleri diyebiliriz. Birazda hayal gücünüzü kullanarak evinizde büyük değişimlere rahatça imza atabilirsiniz.duvar sticker dekorasyon örnekleri
duvar sticker dekorasyon örnekleri

Duvar çıkartmaları ile dekorasyon fikirleri

Duvar sticker modelleri ile mutfağınızda özel temalar oluşturmak için bir çok farklı seçenek bulunuyor. Özellikle eskimiş ve yıpranmış fayanslara sahipseniz fayans çıkartmaları ile hem mutfağınızı yenileyebilir, hemde estetik katabilirsiniz.

mutfak sticker modelleri 2020
mutfak sticker modelleri 2020

Çini desenli fayans çıkartmaları mutfağınızda gözle görülür bir değişim için harika bir fikir olabilir. Birbirinden güzel renkleri ve zarif görünümleriyle mutfağınızın havasını bir anda bu çıkartmalar ile değiştirebilirsiniz.

fayans sticker modelleri 2020
fayans sticker modelleri 2020

Mutfağınızda eğlenceli ve esprili bir tema yaratmak içinde tarzınıza uygun bir çıkartma ile bu alana biraz eğlence katabilirsiniz.

fayans görünümlü sticker modelleri 2020
fayans görünümlü sticker modelleri 2020

Beyaz eşya sticker modelleri ile buzdolabı, çamaşır yada bulaşık makinenizin görünümünü kolayca değiştirebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken büyük paralar harcamanıza gerek yok. Eskimiş yada yıpranmış mutfak dolaplarınızı renklendirmek ve bu alana biraz tarz katmak için duvar çıkartmaları işinizi görecektir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close