EklektikMutfak DekorasyonuRustikStil

Karakteristik ve Şık 2020 MutfaklarEski görünümlü şık mutfak rustik dokunuşlar ve sade stili ile birlikte harika bir kombinasyonudur. Mutfak dekorunun tarzı country mutfağına taşımak şık ve pratiktir. Ancak evinizin kalbine gerçek anlamda eklektik bir stil getirebilecek modern endüstriyel ve aynı zamanda rustik etkileri olan 2020 Mutfaklar,  klasik country mutfaklarından farklıdır.

Beyazlar ve nötrler rustik mutfak modellerinin en sevilen dekorasyon renkleridir. Onları tavana, duvara ve zemine de kullanın (eğer cesaret ederseniz) ve pişirme alanınıza gerekli döşeme ve demirbaşlar için parlak ve canlı bir sahne hazırlarlar. Pek çok eski tarz rustik mutfaklar, şık bir his için beyaz tonları dolaplar, aletler, aydınlatma ve saklama alanlarına yayarlar.

Ancak her rustik mutfak  beyaz olmak zorunda değildir. Zarif gri veya yeşilin tonları klasik bir hisse sahiptir ve bu da pembe şık bir şemaya doğal olarak daha sıcak bir atmosfer getirir ve özellikle mutfak dolabına çok yakışır.Karakteristik Şık 2020 Mutfaklar

Eski püskü rustik bir mutfaktaki temel malzemeler, sıkıntılı kaplamalarda, aşınmış metal kolye tonlarında veya göz alıcı pırıl pırıl avizelerde aşınmış mobilyaları içerir. Eski aşınmış ahşap tarzı masalar, açık raf ve beyaz boyalı Fransız tarzı mobilyalar idealdir.

Ayrıca Bakınız: U Şeklinde Mutfak Modelleri

2020 Mutfaklar da olduğu gibi sizde farklı mutfak görevleri için ayrı alanlar belirlemek için mutfağınızı gruplandırın veya farklı alanlarda farklı stiller oluşturun. Örneğin, yiyecek ön hazırlık yüzeylerini, rustik pişirme alanlarını ve pratik asılı aydınlatmaya sahip pratik lavaboları vurgulayın. Yemek alanında fırçalanmış rustik bir tablo, yemekhane tarzı tezgahlar ve akıllı döşemeli sandalyeleri sergileyebilirsiniz. Modern bar tabureleri ve şahane parlak mermer yüzeyler ile kahvaltı alanı ayrılabilir. Evet, eklektik, ancak bu geriye dönük stil kombinleri bir arada kullanılırlığı amaçlıyor.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close