Yatak Odası Dekorasyonu

Çatı Katı Yatak Odaları 2018 2019

Güzel ve modern çatı katı yatak odaları ve dekorasyon fikirleriÇatıda bir yatak odası için çatı uzantısı ayarlanmışsa bu çatı katı yatak odaları sizin eviniz içinde harika bir fikir olabilir.  

Tavan arası yatak odası fikirleri ve çatı katı yatak odası dekorasyon ipuçları mı arıyorsunuz? Çatı yatak odaları, modern evde alanın çok yüksek olduğu bir dönemde daha fazla alan  oluşturmak için ideal bir yoldur. Ölü boşluğu uzatmak veya dönüştürmek harika bir çözüm olsa da, eğimli tavanlara sahip odalar, ilginç bir tasarım oluşturabilecek odalar oluşturmaya imkan sağlıyor.

Çatı Katı Yatak Odaları 2018 2019

Orijinal bir tavan kirişiyle tonozlu bir çatıya ya da çatı pencerelerine ve alçak eğimli bir çatılı modern bir evin bulunduğu alanda yaşıyor olun, tavan arası ya da çatı katı yatak odasında alanı ve bireysel stili en üst düzeye çıkarmanın bir çok yolu vardır . Yeni uyku alanınızı, misafir yatak ocağınızı veya çocuk odalarınızı güzelleştirmenize yardımcı olmak için, her türlü şekil, boyut ve stile ait bir dizi çatı katı yatak odası fikirleri derledik. Sizde dekora başlamadan önce, bu etkili tavan yatak odası fikirlerini gözden geçirin.Bir etki yaratmanın harika bir yolu ilginç bit duvar kağıdı seçmektir. Kitap koleksiyonu desenleri, muhteşem bir çiçek deseni veya geleneksel masallardan esinlenen ilginç baskılar.

İlgili: Endüstriyel Çatı Katı Dekorasyonu

Çatı katı yatak odalarının en iyi özelliklerinden biri, kullanabileceğiniz doğal ışığın bol olmasıdır. Burada, direk olarak çatının ortasına büyük bir cam yerleştirilir ve ışık her köşeye ulaşır. Havadarlık hissi, hepsi soluk ahşap zeminle eşleşen dahili birimler, yatak ve saklama birimi tarafından geliştirilir. Lüks ama sade tekstiller ve renk şablonları ekleyin ve bu çatı katında  şık bir görünüm  elde edin.

Tropikal vurguları getirin

Yıl boyu sürecek tatil hissini yatak odanızda yaratın; tropikal renkler ile bu çatı katı yatak odası harika olur. Cesur sarı ve turuncu dekor, tamamen beyaz bir alanda ortaya çıkar, ancak yüzeyin düz görünmesini önlemek için dokular ve desenler kullanmak en iyisidir. Başucundaki komodinler aksesuarlarla daha şık görünür ve  dokuma halıyla dekor tamamlanır.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Gri yatak odası fikirleri ile zarif ve modern stiller başlıklı makalemizde dekorasyon, gri renk yatak odaları ve gri yatak odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close