Ev TekstiliYatak Odası Dekorasyonu

Karaca Nevresim TakımlarıKaraca çoğu kişi tarafından sevilen bir markadır. Nevresimleri ise kullanışlı ve pamuklu olmasıyla tercih edilen ve sevilen ürünleridir. Karaca nevresim takımları tasarımları ve kalitesi ile göz dolduruyor. Sizlere bu senenin Karaca Nevresim takımlarından bir kaç örnek sunacağız. Biz çok beğendik, umarız sizde seversiniz.

Karaca Nevresim Takımları

Etnik görüntüsü ile bohem ve otantik tarz sevenlerin bayılacağı bu model Mihver Pano ismiyle satışa sunulmaktadır. %100 pamuk olan nevresim takımı ile yatak odanıza otantik ve geleneksel bir dokunuş yapabilirsiniz. Göz dolduran bir etki bırakan bu nevresim takımı, etkileyici görünüyor.

Karaca Home Mihver Pano Kırmızı2
Karaca Home Mihver Pano Kırmızı

Sarah Anderson imzalı bu tasarım yine otantik bir etki sunuyor. Şal deseni, kırkyama ve panzen detaylar dikkat çekmektedir. Etnik bir etki yaratmak için harika bir nevresim takımı. %100 pamuklu olan nevresim seti ile yatak odanızda harika bir stil oluşturabilirsiniz.

Sarah Anderson Carmita 0 Pamuk Çift Kişilik Nevresim Seti
Sarah Anderson Carmita Pamuk Çift Kişilik Nevresim Seti

Clarinda Hardal nevresim takımı için söyleyecek çok şey var ancak, susup sadece bakmak bile yetiyor. kullanılan yaprak ve dal detayları çok zarif. Spor bir etkisi var ancak aynı zamanda romantik ve ferah görünüyor. Tercih edilen ve sevilen bir model olduğuna eminiz.

Karaca Home Clarinda Hardal 0 Pamuk Çift Kişilik Lastik Çarşaflı Nevresim Takımı
Karaca Home Clarinda Hardal Pamuk Çift Kişilik Lastik Çarşaflı Nevresim Takımı

Mavinin huzur verici etkisinden vazgeçemeyenler için yine geleneksel desenler kullanılarak elde edilmiş harika bir nevresim seti. Evinde iskandinav yada etnik bir tarz yakalamak isteyenler için rahatlıkla tercih edilebilecek bir tasarım.Karaca Home Neos Mavi 0 Pamuk Çift Kişilik Nevresim Takımı
Karaca Home Neos Mavi Pamuk Çift Kişilik Nevresim Takımı

Sportif stili sevenler için harika bir nevresim takımı olan Love nevresim takımı ile vazgeçemediğiniz rahatlığı bulabilirsiniz. Çizgili nevresim ve yastık kılıfları ve beyaz çarşafı ile içinizi açacak, yastıklarında bulunan detay ise eşiniz ile yastık kavgası yapmanızı engelleyebilecek şekilde tasarlanmış. Esprili bir takım ve içinizdeki çocuğa hitap edebilir.

Karaca Home Love Çift Kişilik Siyah 0 Pamuk Nevresim Takımı
Karaca Home Love Çift Kişilik Siyah Pamuk Nevresim Takımı

Kırkyama desenlerden oluşan nevresim takımının yastıklarında kullanılan at deseni… Yine Sarah Anderson imzalı harika bir nevresim takımına bakıyorsunuz. Beyaz üzerine kullanılan sıcak renklerin ahengi ferah ve sıcak bir hava oluşturuyor.

Karaca Nevresim Takımları
Karaca Nevresim Takımları

Diğer nevresim modelleri fotoğraf galerimizde mevcuttur.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close