Ev Tekstili

Zarif El Örgüsü Dantel Yatak Örtüsü Modelleri 2020

Çeyiz işi olarak gördüğümüz elde örülmüş Dantel Yatak Örtüleri, yatak odasın da vintage bir detay görmek isteyenlerin ilk tercihi olarak gösterilebilir .Etkileyici tasarımları ile modası hiç geçmeyecek olan zarif el örgüsü dantel yatak örtüsü modelleri 2020 sezonunda yeni dantel örnekleri ile çok daha gösterişli tasarımlar olarak yatağınızı süsleyecek gibi görünüyor.

Her dönemin modası olan el yapımı danteller , bir dönem yerini fabrikasyon makine işlerine bıraksa da kısa zamanda hak ettiği değeri tekrar kazanarak dekorasyonda yerlerini almaya başladı.Çeyiz işi olarak gördüğümüz elde örülmüş dantel yatak örtüleri , yatak odasın da vintage bir detay görmek isteyenlerin ilk tercihi olarak gösterilebilir.

Evinin dekorasyonunda emek vererek yapılmış her türlü sanatsal işçiliği sevenler için el işi ürünler özellikli tasarımlardır. Nakışlar , işlemeler , örgü ürünler ve her zaman zarafeti ile dikkat çeken dantelleri özellikle dekorasyon da nostaljik bir etki yaratmak isteyenlerin tercihi olarak görüyoruz .

Zarif El Örgüsü Dantel Yatak Örtüsü Modelleri 2020

El emeği ve göz nuru ile ifade edilen dantel örtüler , genel olarak masa örtüleri , dekoratif kırlentler ve yatak örtüleri olarak dikkat çekiyor. Dantel yatak örtüsü modelleri arasından bir modeli seçerek sizde yatağınıza değerli bir örtü yapabilirsiniz.Öncelikle kaliteli ipler, zarif bir renk ve sizi bunaltmayacak hafif bir örnek seçmelisiniz .Tek parça olarak tasarlanmış dantel yatak örtüsü modelleri çok dikkat gerektiren ve en küçük hatayı bile kaldırmayan örneklerdir. Bu tarz tek parça örneklerde yapacağınız hatayı telafi etmek için o noktaya kadar ördüğünüz yeri sökmeniz gerekir .

Eğer beğendiniz model tek parça bir dantel ise bunun da kolay bir çözümü var. Tıpkı resim yapar gibi dantel örneğini şablonda parçalara bölün. Her parçayı ördükten sonra özenli bir çalışma ile dikkatlice birleştirin, bütün parçadan hiç bir farkı olmayacaktır .

Bu nedenle bizim sizlere önerimiz küçük motiflerden oluşan dantel yatak örtüsü modellerini seçmeniz olacaktır. Üstelik motif modelleri hem örmesi kolay, hem de koca bir parçayı taşıma zahmeti de yok .

Dantel yatak örtüsü modelleri için en önemli aşama bu güzel tasarımı ne tip bir kumaş üzerine , hangi renklerde seçim yaparak dikilmesidir. İyi bir işçilik ile astarlanıp , kumaş uygulanan dantel yatak örtüleri ancak bu aşamalardan sonra etkileyici bir güzelliğe sahip olabilir .

Bize göre en iyi renk ve kumaş seçimi dantelin kendi renginin tonları olacaktır. Kumaş ise mat veya parlak saten olmalı , bu kumaş seçimi ile ördüğünüz desenler çok daha net görülebilir .

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Zarif El Örgüsü Dantel Yatak Örtüsü Modelleri 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close