Duvar DekorasyonuEv Dekorasyonu

Siyah Duvarlı Oturma Odaları MuhteşemRenk, dekorasyonda bir açıklama yapmak, bir ambiyans oluşturmak ya da bir ruh hâlini oluşturmak ve çeşitli dokunuşları vurgulamak için harika bir şey. Seçtiğiniz renge bağlı olarak çeşitli efektler ve görünümler elde edebilirsiniz. Bugün iç mekanda siyah duvarlı oturma odaları ile nasıl vurgu oluşturabileceğinizi göreceğiz. Siyah duvarlı yatak odası ve çocuk odası fikirlerini daha önce paylaşmıştık bugün ise oturma odalarını  paylaşıyoruz.

Siyah Duvarlı Oturma Odaları

Siyah, mükemmel bir renktir çünkü zamansızdır ve diğer renklerle karıştırılabilir, siyah asla stilin dışına çıkmaz. Siyah bir ifade duvarı pop sanatından İskandinav tarzına kadar herhangi bir odaya uygulanabilir ve iç mekanınızı ön plana çıkarır. Duvarlarda siyah kullanmak, evinizin kasvetli olacağı anlamına gelmez, diğer ayrıntılar ve süslemelerle birlikte nötr veya koyu renkler seçebilirsiniz. 2020 yılında modaya uygun  bir oturma odası oluşturmak istiyorsanız, siyah duvarlar sizin tercihiniz olabilir. Çok davetkar olan karanlık ve rahatlatıcı bir ortam yaratacaklardır. Size ilham vermek için aşağıdaki galerimizde bazı örnekler göstereceğiz.Ayrıca Bakınız: Siyah Duvarlı Banyolar ile Şık Stiller

Siyah Duvar

Siyah duvar ifadesi, rock tarzı dekor için popüler bir fikir; modern, lüks, boho, eklektik, pop sanatına veya İskandinav stiline uyar. Siyah ahşap duvar panelleri, duvar kağıdı veya sadece boya ile yapılabilir ve odaya girdikten sonra ilk gördüğünüz duvar veya şömine duvarı olmalıdır. Duvarın öne çıkmasını istiyorsanız, açık renkli duvarlar ve mobilyalar içeren nötr bir alana girin. Başka bir fikir, kırmızı, pembe, mor, zümrüt ve turuncu gibi cesur renkleri kullanmaktır, ancak bunları odayı aşırı basık yapmaması için sadece aksesuar veya ayrıntılarda kullanın.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

2 thoughts on “Siyah Duvarlı Oturma Odaları Muhteşem”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close