Ev Dekorasyonu

Beyaz Odaya Neler Eklenir ? Dekorasyon Fikirleri

Beyaz Odaya Neler Eklenir ? Dekorasyon FikirleriBeyaz zamansız ve şık bir renk, çok sık olarak tüm dekor stilleri için kullanılır, herhangi bir alanı daha büyük görünmesini ve ışığı yansıtmasını sağlar. Beyaz odaya neler eklenir ? dekorasyon fikirleri bu yazımızda. Beyaz ile oda daha çok ışıkla dolacak. İdeal, değil mi? Ancak ev dekorasyonunda çok fazla kullanmak iyi değil: tamamen beyaz bir oda biraz sıkıcı ve çok temiz, hatta hastane benzeri gibi görünebilir. Böyle bir durumlardan nasıl kaçınılır?  Beyaz bir alana şık ve ilgi katmanın kolay yolları var, onlara bir göz atalım.

Beyaz Odaya Neler Eklenir ? Dekorasyon Fikirleri

Doku

Monoton bir görünümden kaçınmak için odaya doku ekleyebilirsiniz. Dokusal bir koltuk takımı , bir kürk halısı veya yastık ve minderler, metal ve ahşap detaylar, göz alıcı fayanslar olabilir – doku eklemek için pek çok yol var! Her şey, vurguladığınız yere bağlıdır, eğer bir yatak odası ise, rahat dokusal tekstiller yeterli olacaktır, eğer bir banyoysa, göz alıcı beyaz fayanslarınız varsa, badanalı odun veya tuğla herhangi bir yere kolayca doku katacaktır. Bu şekilde odanız ince ve nötr görünmesine ve göz alıcı olmasına neden olur ve sıkıcı bir görünümden kaçınırsınız.

DAHA FAZLA: Beyaz Mutfak Modelleri 2020Cesur zeminler

Tamamıyla beyaz bir oda seçerseniz, neden yerlerı cesur ve zıt bir oda ile aydınlatmak için kaplamayalım? Bunlar koyu renk boyalı ahşap zeminler, eşsiz ve göz alıcı fayanslar, taş, mermer ve sizin tarafınızdan boyanmış veya yeniden renklendirilmiş her zamanki ahşap zeminler olabilir, sahip olduğunuz alana ve stille ve ulaşmak istediğinizi seçin. Koyu veya renkli zeminler, beyaz odalarınızın öne çıkmasına yardımcı olabilir, geriye kalan her şey çok sade olsa bile.

Minimalist Ev Dekorasyonu İçin 8 Kolay Fikir

Duvar Dekorasyonu

Duvar dekorasyonunda tablolar ve resimler, mekanı daha yaratıcı ve cesur kılmaktan, duvarda bir kusurun gizlenmesine kadar birçok sorunu çözmek için bir numaralı. İstediğiniz herhangi bir duvar tablosunu, odanızın beyaz duvarına asın: bir çocuk odası için bir oyuncak kafası, zamansız bir çözüm olan siyah beyaz bir galeri duvarı, herhangi bir resim soyut bir duvar sanatı olabilir kendiniz seçin ve çerçeveleyin. Bu, hangi stil ve renk seçerseniz seçin, gözle anlaşılırlığı garanti eden en uygun bütçeli fikirlerden biridir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Beyaz Odaya Neler Eklenir ? Dekorasyon Fikirleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close